ZAWłASZCZENIE- samotna kobieta to dopiero jest kV#*@ - czyli patostreaming o powrocie Roba00:39:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PRZEMOCNIe
Facebook: https://www.facebook.com/PRZEMOCNI/
Strona: www.przemocnie/org
{----------------- Czytaj dalej--------------------}

Robert: Wróciłem będąc do tego zmuszonym. Znalazłem już pracę, kilka dni dzieliło mnie od pierwszego spotkania z psychiatrą. Miałem zaledwie kilka dni na pozałatwianie spraw i nie wszystkie załatwiłem. Dlaczego? Film to dokładnie tłumaczy. Człowiek nie może zająć się swoimi sprawami, bo ktoś potraktuje to jako szansę... szansę na co? Na nękanie, nachodzenie, zastraszanie?
To jest przestępstwo!
Nie jesteśmy dziećmi, które przezywają się na boisku szkolnym. Jesteśmy dorośli i podlegamy prawu! Sąsiedzi, byli na tyle niedojrzali, że musiałem zostać w obawie przed powtórną nagonką sąsiadów na Anię. Uświadamiamy o tym, bo TO TEŻ JEST PRZEMOC PSYCHICZNA.
Ludzie dorośli zresztą nie stosują takich niskich zagrywek. Gdy ludzie dorośli siebie nie lubią, to po prostu nie wchodzą sobie w drogę.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Za plotkę sąsiadki odwdzięczamy się plotką. Tej plotki sobie sąsiadka nie życzy - to hipokryzja. Sąsiadka nie jest lepsza od innych. Sąsiadka tak jak wszyscy musi odpowiadać za to, co robi i mówi przed prawem i pokrzywdzonymi.

Nękanie polega najczęściej na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie, którego celem jest upokorzenie i dezorganizacja jej życia. Czynność sprawcza w przypadku tzw. stalkingu polegać ma na uporczywym nękaniu innej osoby lub osoby dla niej najbliższej, wzbudzające u niej uzasadnione poczucie zagrożenia lub istotnie naruszać jej prywatność.

O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko osobom nękanym. Skutkiem zachowania się sprawcy musi być wytworzenie u pokrzywdzonego uzasadnionego poczucia zagrożenia lub poczucia istotnego naruszenia jego prywatności.

Źródło: http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/pokrzywdzony/704421,Stalking-uporczywe-nekanie.html

W przeciwieństwie do jej plotki, nasza informacja jet rzetelna i prawdziwa.

A tak w ogóle to dziękujemy za zorganizowanie nam szybszego powrotu do siebie, ponieważ My wiemy jak znaleźć dobrą stronę wszystkiego, co nas spotyka.


Blogi:
https://bycjakpippilangstrumpf.wordpress.com/
https://homoanimus.wordpress.com/

Sklep PRZEMOCNIe:
* Nasza twórczość: ozzannarzekoczekumka.cupsell.pl
* Sklepik Facebook: https://www.facebook.com/pg/PRZEMOCNI/shop/


Konto Fundacji:
29 1750 0012 0000 0000 3428 8984 Raiffeisen Polbank

Film znajduje się w katalogu: Toksycznie Ludzie


więcej

Komentarze