Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego 202500:02:35

zwiń opis video pokaż opis video
W tym roku JUŻ po raz jedenasty współorganizujemy akcję Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego

Jej celem jest m.in. kształtowanie postaw patriotycznych, oddanie hołdu Powstańcom Warszawskim, walczącym w obronie i o niepodległość Polski w 1944 r. w czasie powstania Warszawskiego, ale nade wszystko zachęta do oddania krwi w czasie wakacyjnym, kiedy krwi brakuje najbardziej. Dołączamy się do apeli Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które biją na alarm, że brakuje krwi.

Dla oddających krew w miejscach, które włączyły się w akcję Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego będą czekały koszulki ze znakiem, jakże symbolicznym, które prezentujemy w filmie poniżej

Akcja Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego organizowana jest przez Fundacja Patriotyczna im. Witolda Pileckiego, ze wsparciem i współorganizacją Fundacja Małych Stópek.

Akcja trwa głównie od 22 lipca do 10 sierpnia 2024 r. w m.in. następujących miejscach Polski: Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Stargardzie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Płocku, Częstochowie, Kłodzku, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu, Zabrzu, Olsztynie, Luboniu, Gostyninie, Sierpcu, Koszalinie, Świnoujściu, Kołobrzegu, Lublińcu, Gryfinie, Konstancinie-Jeziornej, Zamościu.

Na stronie Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego na bieżąco informujemy w jakich godzinach, dokładnych miejscach i gdzie będzie można włączyć się w akcję.

Zachęcamy do śledzenia strony Facebookowej i przekazywanie informacji dalej! Więcej info na stronie https://www.facebook.com/PrzelejKrewPowstanie44/

Nie oddajesz krwi - przekaż 25 zł!
Tych wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w oddaniu krwi w rocznicę Powstania Warszawskiego prosimy o wpłacenie 25 zł albo jej wielokrotności na sfinansowanie zakupu koszulek z logo jak poniżej w filmie, dla oddających krew.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA KREW

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
BLIK, PayPal, wpłata Online

Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Komentarze