KOMBI Jaki jest wolności smak (Official video) | 201800:03:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KombiOfficial
Piosenką "Jaki jest wolności smak" z wideoklipem opartym na historii Polski lat 1918 – 2018, zespół KOMBI świętuje 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

⚪ Odwiedź Fanpage: https://www.facebook.com/KombiLosowski
⚪ Zobacz Instagram: https://www.instagram.com/KombiLosowski

Tekst Marka Dutkiewicza mówi o tym, że smaku wolności z reguły nie znają nawet Ci, którzy podejmują o nią walkę. Bez względu na to walka o wolność jest sprawą honoru, bo nie da się żyć na kolanach.

Razem z syntezatorami i samplami Łosowskiego oraz sekcją rytmiczną, warstwę instrumentalną tworzą gitary elektryczne, a także orkiestrowe kotły timpani i dzwony. Dla uzyskania dźwięków prawdziwych dzwonów Łosowski zagrał na zabytkowym carillonie z wieży kościoła św. Katarzyny w Gdańsku.

Wideoklip Filipa Ignatowicza przedstawia w formie animacji rysunkowej najważniejsze wydarzenia stulecia Polski od odzyskania niepodległości w 1918 roku.

Od zawsze mam poczucie wdzięczności dla poprzednich pokoleń rodaków za dzisiejszą Polskę – mówi Sławek Łosowski, lider KOMBI. - Zarówno dla tych, którzy w walce oddali swoje życie za nią, jak i tych, którzy skazani na poniewierkę i życie w nędzy, nosili w sercu marzenie o wolnej Ojczyźnie. Czuję się zobowiązany do pamięci o nich. Dlatego dzisiaj, w niepodległej Polsce, gdy w pełni korzystam z wolności i nikt mi nie mówi, jak mam żyć i co mam grać, wyrażam muzyką swoją radość z niepodległości.

⚪ Subskrybuj kanał KOMBI http://bit.ly/KOMBI_Subskrybuj
i kliknij kciuk w górę!

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze