SEKWENCJA TADEUSZA00:00:52

zwiń opis video pokaż opis video
Sekwencja Tadeusza to Tadeusz przy pracy nad swoją wizją
Choroba która daje niezłego intelektualnego kopa to jest żadna z tych które są na liście chorób psychicznych to schizofrenia według słownika psychitrii ale psychiatrzy przy Tadeuszu bardziej nadają się do szpitala niż on. Tak między nami twórcami - Miedzy prawdziwym opętaniem a schizofrenią nie ma żadnej granicy. jeżeli jest to umowna. Tadeusz rzeczywiście był dobrze opętany przez najgorsze demony na uniwersum. wydobył się przez to poprzez gigantyczny szok - który przeżył tylko dzięki temu że trzymała go Opatrzność.Tadeussz używał najsilniejszych czakramów jakie kiedykolwiek powstały przed utworzeniem wszechświata przeniosło go to do samego centrum egzystowania demonów do samej ich kolebki. Tam pokazały mu całą prawdę nawet tą prawdę objawioną przez Boga.


Do tej rzeczy dochodzę bardzo małymi kroczkami wręcz zaczynam od podstawowych rzeczy nie związanych zupełnie z tą branżą a w projekcie sprzedam wam za to dużą dawkę poczucia humoru pozytywnych treści. całość będzie bardzo odprężająca przede wszystkim jazda która odpręża bardziej niż przygniata. tam temat cięższy jest tylko po to aby zrównoważyć tę jazdę aby nie była zbyt niebezpieczna a to ma być bezpieczna jazda. - kontrolowana. pryatnie nie mam z tym projektem nic wspólnego gdy odchodzę od komputera zajmuję się normalnymi rzeczami np; chodzę do ośrodka terapeutycznego dla niepełnosprawnych. stąd mój dystans do tego przynajmniej nie jest to takie obciążające. Myślę że sporo geniuszy teologicznych dzisiaj siedzi w bagnie okultyzmu dzięki temu że nie potrafili zachować pewnej hierarchii wartości chociaż o tych wartościach mówili genialnie.

NASTĘPNY WPIS
Wiem na czym polega problem iż jeszcze nie mogę zrealizować tego projektu.Nikt za mnie nie napisze projektu to znaczy tak jak to formalnie powinno wyglądać łącznie ze scenariuszem nie krótkim ale całym tzn mającym minimum 100 stron. To jest bardzo trudne napisać taki scenariusz i nikt nie zgodzi się za mnie tgeo zrobić nawet zlecenioodbiorca ten który pisze scenariusze na zlecenia musi mieć jakieś podstawy nie napisze tego od zera. musi być już pierwszy scenariusz i cały projekt. Napisanie projektu nie ma teraz sensu na tym etapie. Żadna firma nie zgodzi się tego zrobić dopóki nie wystartuje z gotowym scenariuszem. Formalnie scenariusz musi być napisany zgodnie z pewnym schetem. nawet są brane p[od uwagę akapity odstępy etc.

Na tym etapie nie ma kompletnie sensu wysyłać projektu do firmy która pisze projekty jest to wyrzucenie pieniędzy nie małych pieniędzy. Szereg jest taki ; tworze cały scenariusz ten scenariusz wysyłam najpierw do konsultacji jak zostanie przez fachowca zatwierdzony dopiero wtedy zaczynam działania dofinansowania nie zaczyna się nawet od gry planszowej gra planszowa powstaje na podstawie już istniejącego projektu ale zrealizowanego to ostatni etap.

Wyjściem jest tutaj to coi robi studio KR za co jestem niezmiernie wdzięczny - tworzenie krótkich epizodów pisanie krótkich scenariuszy na 10 minutowe animacje dopracowywanie ich tworzenie ich więcej - na przykład 43 części a potem składanie ich w jedną całość. Nie liczne studia mogą na cos takiego się zgodzić tylko studio KR mogło na coś takiego pójść pomimo bardzo dużej konkurencji twórców bardzo konkretnych posiadających gotowe projekty 100 stronicowe.

Dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem mogą być efekty, jakie można osiągnąć za pomocą darmowego oprogramowania. Zobaczmy kilkanaście wspaniałych animowanych filmów, które powstały dzięki bezpłatnym aplikacjom i… inwencji ich twórców.

AA
Program to nie wszystko - liczy się talent, cierpliwość, zaangażowanie. Wspominając o drogich płatnych aplikacjach zapominamy często, że nie są one jedynym narzędziem prowadzącym do sukcesu. Bardzo dużo zależy od nas samych, pomysłowości i znajomości tej dziedziny sztuki, którą chcemy wykorzystać do wizualizacji naszych pomysłów. Poniżej możesz zobaczyć, jak wiele da się osiągnąć mając do dyspozycji wyłącznie darmowe oprogramowanie.

GIMP, pełniący rolę "darmowego Adobe Photoshop", Inkscape, który pozwala tworzyć wektorową grafikę nie mniej efektywnie niż CorelDraw lub Adobe Illustrator, czy też ceniony w środowisku komputerowej animacji Blender (kompletne środowisko do modelowania, renderowania i animowania w 3D), to jedne z najbardziej znanych darmowych aplikacji. Jeśli połączymy ich możliwości z talentem grafików i edytorów 3D, osiągniemy niesamowite rezultaty. To jednak nie jedyne darmowe aplikacje przydatne w grafice 3D. Podczas "animowania" przydatne mogą okazać się także poniższe programy:

Google SketchUp - w pewnym sensie odpowiednik aplikacji typu CAD, służy do tworzenia modeli budynków i innych elementów architektonicznych
Wings 3D - wieloplatformowy program do modelowania 3D
MeshLab - jeszcze jedna wieloplatformowa aplikacja do modelowania trójwymiarowych modeli. Aplikacja odczytuje wiele popularnych formatów stosowanych przez komercyjne programy do 3D
MakeHuman - program dedykowany tworzeniu modeli postaci ludzkich
Sculptris oraz trueSpace to z kolei programy do 3D, które uruchomimy tylko w systemie Windows
Poniżej prezentujemy kilkanaście animacji wideo, które powstały z połączenia talentu artystów i potencjału opisanych tutaj aplikacji. Pierwsze trzy filmy wyszły spod skrzydeł Blender Foundation. O Elephants Dream słyszało zapewne już wielu czytelników. Dziesięciominutowe wideo, opublikowane w 2006 roku po 8 miesiącach pracy, w niczym nie ustępuje najlepszym komercyjnym animowanym produkcjom.

Komentarze