NIE MA NASZYCH NA MUNDIALU (nieoficjalny hymn) - Cyber Marian & Sztuczny Dym00:02:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cyber Marian
Nieoficjalny hymn niebycia naszych na Mundialu. Shakira nie poleca.
Subskrybuj: http://www.youtube.com/cybermarianpl

Muzyka:
Sztuczny Dym
https://www.youtube.com/@SztucznyDym
Mix i mastering:
WARAS studio
https://www.youtube.com/@warasstudio7276
Słowa:
Cyber Marian
Wokal:
Cyber Marian
shAIkira

Tekst Piosenki:
Mundial, turniej wielki rusza.
A ja mam spokój, mnie to nie wzrusza.
Nie będę się wkurzał, tętno będzie w normie.
Brak naszych na boisku trzyma mnie w formie
Ciśnienie nie podskoczy, serce równo bije.
Brak ryzyka zawału dłużej pożyję!
Żadnego darcia mordy, bez bluzgów na sędziego.
Jestem oazą spokoju i co w tym, kurczę, złego?

Nie ma naszych na Mundialu!
Nie ma szczęścia, nie ma żalu!
Nie ma naszych na mundialu!
Nie ma wstydu i medalu!

Nie będzie stresu, bicia piany.
Bez-mundialowy stan jest udany!
Nie będzie meczu otwarcia, gdzie emocje jak dzikie szaleją.
I meczu o wszystko, ze zgubną nadzieją.
Nie będzie meczu o honor i pakowania walizek.
Nikt nie będzie szukać lotniczych zniżek.
same korzyści, posłuchaj mnie, kolego.
na tych mistrzostwach... nie będzie niczego!

Nie ma naszych na Mundialu!
Nie ma szczęścia, nie ma żalu!
Nie ma naszych na mundialu!
Nie ma wstydu i medalu!

Komentarze