Czy warto było szkalować tak? Pierwsze wrażenia z Gothic Remake!00:18:13

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LaskaGaming
Kontrowersje wokół Gothic Remake trwały od lat. Od pierwszych trailerów, przez dema i filmy z produkcji Alkimia Interactive dawała wiele powodów do obaw. Ja też nie wierzyłem w ten projekt i swoje żale wylewałem na moim kanale.

Po 7 latach mamy to! Możemy wrócić do Górniczej Doliny i na własnej skórze zobaczyć co z tego wyszło. Udało mi się pograć kilka godzin więc chciałbym podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami o Gothic Remake. Czy warto było być takim hejterem? Zapraszam na film!

Rozdziały
00:00 Intro
01:02 Paradoks Gothica
03:00 Stan techniczny
05:21 Ile Gothica w Remake
06:21 Zmiany i nowości
08:52 O bogowie, walka!
11:00 Grafika
14:07 Unreal 5 trzeba umieć
14:38 Podsumowanie

Zobacz wszystkie odcinki Wideorecenzje Gier - https://www.youtube.com/playlist?listPLjAo9wZVJmaEQf55mbqxQweKjq3Kz1HDZ

Poprzedni odcinek Ta gra wie o Tobie wszystko! (KinitoPet) https://youtu.be/oraNc78u7vo

Zostań moim Patronem - https://patronite.pl/LaskaGaming

Facebook - https://www.facebook.com/LaskaGaming
Grupa Wojownicy Okrągłej Piaskownicy - https://www.facebook.com/groups/1643516732554723/
Subskrybuj po więcej ! - http://tiny.pl/h6gdq
Sprawdź mój instagram https://instagram.com/laskagaming

Komentarze