Miało być PIĘKNIE, a WYSZŁO jak... | Budowa DOMKU na SYCYLII - Ep. 700:55:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Kępa Marzeń
Buongiorno Kochani
Przez te dwa miesiące udało nam się zrobić naprawdę dużo, choć nie wszystko poszło zgodnie z planem i nie wszystko zdążyliśmy dokończyć. Oczywiście chcielibyśmy zostawić ten dom w pełni gotowy, dopracowany w każdym szczególe, ale życie już nieraz pokazało nam, że plany i rzeczywistość nie zawsze idą tą samą drogą.
Szczególnie w ostatnim tygodniu zauważyliśmy, że coraz więcej rzeczy zaczyna się komplikować. Coś się opóźniało, coś nie wychodziło tak, jak sobie wyobrażaliśmy, a lista zadań zamiast maleć, wciąż rosła. I właśnie wtedy postanowiliśmy zrobić to, czego nauczyliśmy się już dawno temu odpuścić.
Bo czasem warto przestać walczyć ze wszystkim na siłę. Warto zrobić krok w tył, odpocząć, złapać oddech i wrócić do swoich planów z nową energią. Paradoksalnie właśnie wtedy najczęściej wszystko zaczyna układać się lepiej.
A kiedy dopada nas zmęczenie albo kryzys, staramy się obudzić w sobie dziecko. To ono przypomina nam, że nie wszystko musi być idealne, że można na chwilę zapomnieć o problemach, pobiec na plażę, obejrzeć wschód słońca, czy pograć w retro gry lub obejrzeć jakiś serial, czyli po prostu cieszyć się chwilą.
Dlatego wyjeżdżamy z Sycylii z poczuciem ogromnej wdzięczności. Nie zostawiamy za sobą skończonego domu. Zostawiamy miejsce, które z każdym naszym pobytem staje się coraz bardziej nasze. I choć pracy wciąż jest jeszcze sporo, już dziś widzimy w nim swój drugi domek, do którego beziemy wracac z wielka radoscia.
Dziękujemy, że byliście z nami podczas tej kolejnej przygody. A my... wrócimy tutaj już wkrótce, z nowymi siłami, nowymi pomysłami i kolejnymi marzeniami do spełnienia, czego i wam kochani zyczymy
Do zobaczenia w następnym filmie

Komentarze