Pani szeryf w skodzie vs brak odstępu #2277 Wasze Filmy00:01:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOPCHAM
Pani szeryf w skodzie twierdzi, że nie trzymałem bezpiecznego odstępu i siedziałem jej na dupie. Jechałem za nią przez odcinek 11 kilometrów i na kamerce nawet widać, że ten odstęp jest zachowany lecz Pani twierdzi inaczej. Podczas konfrontacji, do której dochodzi w 30 sekundzie filmu, wygląda to na typową lecz nieudolną próbę wymuszenia odszkodowania, ponieważ gdy Pani ze skody zobaczyła, że mam kamerkę postanowiła dynamicznie odjechać i już nic więcej nie była chętna rozmawiać.

Komentarze