the Power of Makeup Po Polsku | Moje Dwa Oblicza | Siła Potęga Makijażu | Mizia00:14:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
"Człowiek w Makijażowej Masce" a może poprostu Mizia "normalna" i ta w wersji "full glam"?...Dziś zderzenie dwóch wersji: tej naturalnej i tej "upiększonej" ...bez względu na to, która lepsza...obie piękne na swój sposób bo obie moje i kocham je jednakowo! ;)

Siła makijażu jest ogromna i warto pamiętać, że makijaż to nie jest "samo zło" a coś co potrafi zamaskować mankamenty, poprawić nasze samopoczucie i dodać nad pewności siebie, a także a może przede wszystkim świetna zabawa...tak więc bawcie się i nie oceniajcie innych przez pryzmat mejkapu, bo bez wzg. na to czy ktoś się maluje czy nie, czy robi "ostrą machę" czy tylko tuszuje rzęsy...makijaż to sprawa indywidualna a każda z nas jest piękna na swój sposób!

Wyrażamy swój indywidualizm, charakter i "całego siebie" nie tylko przez ubranie, słownictwo jakim się posługujemy czy ludzi jakimi się otaczamy ale też poprzez makijaż;) tak więc miłej zabawy z własnym wizerunkiem kochane i miłego oglądania ;)))

link do zdjęć:

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1389927764433776

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Film znajduje się w katalogu: Tutoriale | GRWM


więcej

Komentarze