Nie Ma Lipy! To Je Bitwa! #8 | Oryginał vs Podróbka | Violet Voss Ride Or Die & Laura Lee00:24:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Dziś przyjrzymy się nie jednej a aż dwóm paletom Violet Voss i ich chińskim podróbkom. Pierwsza to Ride od Die (największa paleta tej firmy) oraz Laura Lee - palecie która była edycją limitowaną powstałą we współpracy ze znaną youtuberką - Laurą Lee;)

W filmie znajdziecie dokładne porównanie palet z ich chińskimi podróbkami, swatche, porównanie obu tych palet oraz pół na pół czyli makijaż oczu wykonany z jednej strony podróbką a z drugiej strony oryginałem...zapraszam ;)

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Film znajduje się w katalogu: Recenzje od A do Z


więcej

Komentarze