Jak Konturować Twarz? Najczęstsze Błedy vs Zasady Poprawnego Konturu Krok po Kroku I Mizia00:21:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Na własnych błędach pokaże Wam i omówię zasady poprawnego konturowania twarzy. Co robić a czego unikać podczas konturu.


Rady i triki, które mam nadzieję ułatwią Wam życie...dzielę się z Wami swoimi technikami i doświadczeniem zdobytym przez lata, by tajniki makijażu przestały być tajemnicą dostępną tylko nielicznym i byście też mogli sami malować się jak PRO;)

Na pierwszy ogień - KONTUR

Jak konturować twarz jak PRO?, na co zwrócić uwagę? Co to jest kontur? Jaki pędzel wybrać i jakie są najlepsze produkty do konturu dostępne na rynku? Na te wszystkie pytania najdziecie odpowiedź w tym filmie;)
...Starałam się przekazać maximum wiedzy, porad i trików w miarę przystępnym czasie;D tak więc zapraszam do oglądania;)))

makijaż na zdjęciach + lista użytych produktów:

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1624099147683302

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Film znajduje się w katalogu: Ciekawostki | Porady | Triki


więcej

Komentarze