Test Nowosci z Drogerii Makeup Revolution Korektory Paleta Orange Chocolate i Wiele Innych00:20:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
Dziś haul zakupowy i test "nowości" z angielskich drogerii. Wspólnie przetestujemy:

1. Podkład Maybelline 24h Superstay (9.99 GBP - ok 50zł.) - Czy nowa formuła podkładu utlenia się na cerze suchej? Czy to aktualnie najlepszy podkład drogeryjny?

2. Korektor Makeup Revolution conceal and define (moje odcienie: C3, C4, C6 i C7) - 4 GBP (ok 20zł.) sztuka - Czy to faktycznie tańszy zamiennik Tarte Shape Tape? Jaką ma pigmentację i formułę? Oraz jaki odcień wybrać?

3. Nowa paleta cieni Orange Chocolate od MUR (8.99 GBP ok. 45zł.) - Czy paleta jest tańszym zamiennikiem Heat od Urban Decay? Jak cienie wyglądają na oku po 6h noszenia?

4. Fit Me matte & poreless puder matujący i minimalizujący widoczność porów od Maybelline (5.99 GBP ok 30zł.) - Czy puder działa jak photoshop? Czy dobrze matuje cerę?

5. Rozświetlacze Master Chrome Maybelline w 2 odcieniach: 100 molted gold i 050 holographic (7.99 GBP ok 40zł.)

6. Tonik Loreal Skin Cleansing Rare Flowers Purifying Toner Dry And Sensitive Skin - z różą i jaśminem dla cery suchej i wrażliwej (na promocji 3.99 GBP ok 20zł.)

7. MUR Makeup Obsession puder do brwi w odcieniu medium brown (na promocji 2 GBP ok 10zł.)

8. Palety cieni do oczu Makeup Revolution Reloaded w odcieniach: Newtrals 2, Iconic Vitality, Iconic Fever i Iconic Division

Test kosmetyków, GRWM, pierwsze wrażenie i to jak makijaż prezentuje się po całym dniu noszenia znajdziecie w tym filmie...zapraszam;)

A tak makijaż prezentuje się na zdjęciach::

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1582753191817898

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Film znajduje się w katalogu: Hot or Not | Testy | Pierwsze wrażenie


Komentarze