Palety Cieni Juvias Place Cała Moja Kolekcja Nubian Zulu Saharan II Masquarade Magic Douce00:24:07

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Dominika_Mizia
7 palet Juvia's Place - cała moja kolekcja jednych z najlepszych cieni na świecie wg mnie;) Pokażę Wam swatche wszystkich palet i kolorystykę.

#juviasplace #kolekcjapalet

Dziś drugi już film z cyklu od A do Z...
Na przykładzie mojej kolekcji cieni mogę podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami jeśli chodzi o konkretne marki.
W każdym odcinku prezentuję tylko jedną firmę omawiając wszystkie palety cieni, które udało mi się skolekcjonować.


W tym filmie znajdziecie wszystkie swatche wraz z dokładnym omówieniem cieni od Juvia's Place. Dowiecie się, która paleta jaką ma kolorystykę, czym różnią się cienie matowe od perłowych jeśli chodzi o formułę oraz która paleta należy do moich ulubionych..
Zapraszam na film...

makijaż na zdjęciach + opis wszystkich produktów, które użyłam do zrobienia tego makijażu:

https://www.facebook.com/pg/mikamizia/photos/?tab=album&album_id=1607042016055682

Jeśli macie jakieś pytania lub chciałybyście podzielić się swoją opinią nie krępujcie się, piszcie w komentarzach pod filmem lub jeśli wolicie (bardziej anonimowo) na mojego maila: dominika.mizia@gmail.com

znajdziecie mnie także na:

Facebook - https://www.facebook.com/mikamizia/
Instagram - https://www.instagram.com/dominika_mizia/

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ŁAPKĘ PODNIESIONĄ W GÓRE I ZA KAŻDE MIŁE SŁOWO !!! SUPER, ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!!!! ściskam Was wszystkich i każdego z osobna;D ;***

Ostrzeżenie! Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do filmu przysługują Dominice Mizia. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Film znajduje się w katalogu: W Szufladzie Makeupoholiczki


Komentarze