Kierowca Volvo zajeżdża drogę i próbuje zmusić do zatrzymania #2302 Wasze Filmy00:02:04

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOPCHAM
Jechaliśmy odcinkowym pomiarem prędkości. Podczas wyprzedzania innego pojazdu, jadąc na tempomacie, miałem około 122 km/h. W pewnym momencie zobaczyłem w lusterku szybko zbliżający się samochód po tempie, w jakim mnie doganiał, oceniam, że jechał około 160 km/h. Nie zdążyłem jeszcze zjechać na prawy pas, a już siedział mi na zderzaku.
Przyznaję, że po włączeniu prawego kierunkowskazu lekko przyhamowałem (jedynie dotknąłem hamulca) i zmieniłem pas. Kierowca prawdopodobnie chciał wyprzedzić mnie z prawej strony i mógł odebrać mój manewr jako zajechanie drogi, choć byłoby to dość nielogiczne, zwłaszcza że jedynie delikatnie użyłem hamulca.
Niezależnie od tego, kierowca ewidentnie szukał fizycznej konfrontacji. Tego nie widać na nagraniu z kamery, ale przez większość czasu jechał obok mnie, okno w okno, coś do mnie mówił i wyraźnie dawał do zrozumienia, że chce, żebym się zatrzymał.
27.07.2026r. S7 w stronę Warszawy na wysokość miejscowości Głuchów

Komentarze