Z czego składa się materia? - Tomasz Rożek BS3S #200:43:27

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Astrofaza
Drugi odcinek cyklu wywiadów z ludźmi nauki i tematów pobocznych - Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia. Tym razem moim gościem dr Tomasz Rożek, znany z kanału Nauka. To Lubię, czy telewizyjnego programu popularno-naukowego Sonda 2.

Zajrzyjcie koniecznie na kanał dr Rożka, gdzie znajdziecie masę bardzo ciekawych, naukowych treści - https://www.youtube.com/user/naukatolubie

W tym odcinku BS3S zastanawiamy się nad naturą znanej nam materii. Z czego składa się materia? W szkole uczą nas o atomach, protonach, neutronach i elektronach, czasem o kwarkach. Jednak czy słyszeliście, że wszystko co nas otacza złożone jest tylko z 3 podstawowych cząstek? Mimo tego, że znamy ich przecież całe mnóstwo.

Chcesz żeby takie materiały powstawały częściej? Wesprzyj rozwój kanały na portalu Patronite i dołącz do zamkniętej, internetowej grupy Patronów.
☑ PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza

☑ INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J
☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE


☑ Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl
☑ FEJS - http://www.facebook.com/astrofazapl
☑ Pogadaj z resztą załogi - https://goo.gl/5geRif
☑ DRUGI KANAŁ - http://www.youtube.com/Astrofaza

Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu!


==============CREW================
- montaż i zdjęcia: Kamil Braz Ziółkowski

Film znajduje się w katalogu: alternative science


Komentarze