KORWiN, Liroy, Braun, Narodowcy - pierwszy konferencja KONFEDERACJI (LIVE)01:19:16

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
We środę (27 lutego) odbyła się konferencja, na której dotychczasowa koalicja nazywana "pro-polską" zaprezentowała swą nową nazwę i barwy. Teraz sojusz wyborczy środowiska Grzegorza Brauna, wolnościowców z partii KORWiN, narodowców skupionych wokół Ruchu Narodowego, antyaborcjonistów reprezentowanych przez Kaję Godek oraz Wolnych i Skutecznych Piotra "Liroya" Marca można oficjalnie nazywać mianem KONFEDERACJI. W pełnej nazwie, choć nie tak długiej jak życzyliby sobie pomysłodawcy, ze względu na ustawowe ograniczenie 40 znaków komitetu wyborczego, brzmi ona tak: "Konfederacja Korwin Braun Liory Narodowcy".

Pod tym szyldem już niedługo zobaczymy najbardziej znane nazwiska polskiej prawicy na jednej liście wyborczej do Europarlamentu. Twórcy Konfederacji zgodnie twierdzą, że to sojusz zawarty na lata, a najbliższe wybory są jedynie pierwszym przystankiem, na który chcą zmierzać drogą UKIPu, partii jednoczącej brytyjskie środowiska antyunijne, której nieliczna reprezentacja de facto doprowadziła do #Brexit 'u.

W Internecie już dziś można znaleźć sporo artykułów opatrzonych hasztagiem #konfederacja , a w nich mowa o Januszu Korwin-Mikke, Grzegorzu Braunie, Jacku Wilku, Piotrze Marcu, Robercie Winnickim, Krzysztofie Bosaku, Witoldzie Tumanowiczu, Konradzie Berkowiczu, Kaji Godek, Jakubie Kuleszy, Sławomirze Mentzenie, Macieju Maciejewskim i wielu innych, którzy na pierwszej konferencji Konfederacji zabrali głos.

Nagranie na naszym kanale jest zapisem transmisji live (na żywo) zrealizowanej przez firmę http://liveon.pl wspólnie z http://emisja.tv/

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-emisji-tv
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku?
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

Film znajduje się w katalogu: Reportaże


więcej

Komentarze