Słuchowisko #19 | Nora | Krótki poradnik jak ogarnąć życie [PODCAST]00:17:49

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: JustynaMazur
* Zostań moim Patronem! https://patronite.pl/JustynaMazur *
Moja przyjaciółka wróciła kilka dni temu z Danii, gdzie chłonęła hygge na każdym kroku. Co to jest hygge? - spytałam jej, bo jako pewnie jedna z niewielu ludzi, którzy mają internet, nie do końca skumałam, czym jest to dziwne słowo z dwoma “g” w środku. I okazało się, że nieświadomie o hygge wiem od dawna. Zapraszam więc do raju dla introwertyków!

_________________

Dołącz do grupy, pogadajmy o życiu: https://www.facebook.com/groups/pogadajmyozyciu/
_________________


Nazywam się Justyna Mazur i piszę blog Krótki poradnik, jak ogarnąć życie. Jestem pół ponuraczką, pół błaznem. Pół samotniczką, pół duszą towarzystwa. Pół optymistką, pół wizjonerką najgorszych scenariuszy. Pół pedantką, pół bałaganiarą. Trochę zakompleksioną i trochę pewną siebie. Po latach dołów, pechów i nieszczęść wszelakich znalazłam odpowiednią perspektywę do patrzenia na świat, żeby był fajniejszy. W dodatku postanowiłam się nią podzielić. Ślązaczka, która z miłości przeprowadziła się do Warszawy - to właśnie ja.

Postanowiłam wyjść poza blog i do słowa pisanego dodać mówione. W moich podcastach znajdziesz dużo zwykłego życia, bo takie - moim zdaniem - jest najfajniejsze.

_________________

Możesz mnie spotkać:

Instagram: www.instagram.com/krotkiporadnikpl
Facebook: www.facebook.com/mazur.justyna
Blog: www.krotkiporadnik.pl
Fanpage: www.facebook.com/krotki.poradnik.jak.ogarnac.zycie

Film znajduje się w katalogu: Słuchowisko. Pogadajmy o życiu


Komentarze