Niesamowita Szybkoładowarka 40% TWARDSZA od STALI! - MyProdżekts #1900:02:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ArturPetrzak
Link do Szybkoładowarki: http://bit.ly/2Cb92DF
Wiatrówka Swiss Arms P1911 dostępna tutaj: http://bit.ly/2EQaQGJ
Ranking Drukarek 3D, Drony, Aktualne Kupony, FAQ: http://bit.ly/2KWX44l
Subskrybuj kanał!: http://bit.ly/2vDdefa
Facebook: http://www.facebook.com/ArtekDiy
Grupa FB: http://bit.ly/MajstryFB

Film o tłumiku z Drukarki 3D: http://bit.ly/2GVQVqR

Oto krótki filmik o szybkoładowarce, którą stworzyłem do swojej repliki Colta 1911. Bardzo ułatwia i przyspiesza ładowanie magazynków, szczególnie w terenie, gdy nie mamy do tego dobrych warunków.

Ładowarka mieści 18 kulek o średnicy 4,5 mm. Uchwyt mieści 10 ładowarek, tak więc w sumie masz 180 kulek czekających na strzelanie. Do wystrzelenia tej ilości kulek większość dostępnych replik z Blow-Backiem potrzebuje więcej niż dwie 12g kapsułki CO2.

Dzięki tej Szybkoładowarce możesz zwiększyć efektywność strzelania, tracąc mniej czasu na przeładowanie. Załaduj pojemniki kulkami w domu, załóż zatyczki i strzelaj. Teraz masz 10 (Możesz wydrukować oczywiście więcej :D) ładowarek. Każda z nich zawiera dokładnie taką samą ilość kulek, jaką mieści magazynek, wykorzystanej przeze mnie repliki. (Jeśli potrzebujesz ładowarki na inną ilość kulek pisz w komentarzu) Tak więc jeśli Twój magazynek jest pusty, po prostu weź jeden pojemnik i wsyp wszystkie kulki do magazynku! Teraz możesz strzelać dalej! :)

Po pewnym czasie praktyki jestem w stanie przeładować magazynek w kilka sekund.

Z autopsji wiem, że osiągnięcie konkretnego pasowania na różnych drukarkach może być trudne ze względu na różnice w kalibracji, artefakty i dokładność druku. Może mieć na to wpływ również sam wybrany materiał. Średnica uchwytu jest tylko o 0,12 mm większa od średnicy ładowarki. Ładowarki powinny być ciasno dopasowane do uchwytu, tak aby nie wypadły. Pomiędzy zatyczką a ładowarką różnica średnicy wynosi 0,16 mm. Powinna ona pasować ciasno, aby sama nie spadła, ale równocześnie powinno być łatwo ją zdjąć. Sugeruję najpierw dobrać odpowiedni flowrate drukując tylko kilka modeli testowych. Dopiero po osiągnięciu pasowania, które Ci się podoba wydrukuj więcej modeli.

Musisz mieć dobrze skalibrowaną drukarkę 3D, aby uzyskać odpowiednie pasowanie. Wydruki wykonaj za pomocą dyszy o średnicy 0,4 mm i szerokości ekstruzji równej tej wartości.

Gdyby ktoś nie załapał: http://bit.ly/2F5KgYB

Film znajduje się w katalogu: Moje projekty


Komentarze