Dostawca pizzy i agresywny strażnik prędkości #102 Wasze Filmy00:01:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOPCHAM
"Dzisiaj 23.06 podczas pracy (jestem dostawcą pizzy) kierowca zablokował mój bolid (Smart 450 z zawrotnymi 41 KM) podczas manewru wyprzedzania. Kiedy go strąbiłem, zatrzymał się on i zaczął się wydzierać, iż mam go nie wyprzedzać, bo on dzieci wiezie. Byłem nieco wzburzony i odpowiedziałem "jedź, kur*o" (miało być kur*a, ale z nerwów i zmęczenia po całym dniu jazdy wyszło inaczej, czego żałuję) na co on odpowiedział mi pięścią w twarz. Na szczęście nic mi się nie stało oprócz lekko obolałego nosa. Sprawa zostanie w poniedziałek zgłoszona na policję, jako naruszenie nietykalności cielesnej, spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym oraz niedostosowanie się do obowiązków pojazdu wyprzedzającego. Wyciąłem początek ścieżki dźwiękowej, gdyż jest tam wymówione kilka danych osobowych, jako że rozmawiałem przez zestaw głośnomówiący, a zakończyłem rozmowę dopiero przed manewrem wyprzedzania.

Co do wyprzedzania:

- z naprzeciwka nie nadjeżdżał żaden pojazd na pełnej długości drogi (850m do delikatnego skrętu w prawo, ul.Królewiecka we Wrocławiu);
- prędkość początkowa wszystkich pojazdów to około 40km/h;
- rozpoczynając wyprzedzanie drugiego pojazdu miałem około 60km/h i długą drogę bez pojazdów;
- ograniczenie na tej drodze to 50 km/h - 40km/h, lecz wyprzedzając pojazd mam obowiązek użyć nawet całej mocy pojazdu (41KM), aby bezpiecznie i jak najszybciej dokończyć manewr."

Stop Cham - Niebezpieczne i chamskie sytuacje na drogach
WWW http://stop-cham.pl Facebook https://www.facebook.com/Stop.Cham.Team
Mail: stop.cham.team@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam. Duże pliki możesz wysyłać za pomocą www.wetransfer.com

Film znajduje się w katalogu: Od widzów - chamstwo na drodze


Komentarze