Piekielny - Umrę ci kiedyś | ZAPOWIEDŹ KLIPU | ADIOS00:00:26

zwiń opis video pokaż opis video
To już blisko! 1 września o godzinie 20:00 pojawi się pierwszy singiel z płyty Adios od Piekielnego. Umrę Ci kiedyś to Najnowszy album będzie przepełniony tym, do czego Tomek zdążył swoich słuchaczy przyzwyczaić przez dziesięć lat obecności na scenie - emocjami. Od tych skrajnie depresyjnych po podmuchy szczęścia.

Adios to droga, jaką przeszedłem przez ostatnie trzy lata, mniej więcej od momentu, kiedy przestałem brać czynny udział w tym cyrku. Moje pozornie poukładane życie w końcu niespodziewanie się posypało i stanąłem przed największym wyzwaniem w swoim życiu: zbudowaniem swojej pewności siebie od zera i pokonaniem chronicznych stanów lękowych, które sprawiały, że czułem się słaby jak małe dziecko - mówi Piekielny. - Ciężko przyznać dorosłemu facetowi, że jest słaby. Ciężko przyznać, że to nie wszyscy dookoła dają dupy, ale on sam. Tego się musiałem nauczyć. I już prawie umiem - dodaje Tomek.

Umrę Ci kiedyś będzie pierwszym utworem promującym nową płytę. Za klip odpowiedzialna jest ekipa DotSite, a refren wykonuje głogowski wokalista, Mateusz Biały.

1 września ruszy także PREORDER płyty Adios.

PIEKIELNY w social media
FACEBOOK: https://facebook.com/tmkakapiekielny
INSTAGRAM: https://instagram.com/piekielnytomasz
SNAPCHAT: piekielnytomasz

Posłuchaj wcześniejszych albumów
Benjamin Linus EP https://goo.gl/NlP8XB
Abazja LP http://goo.gl/WVaGk8

Artist: Piekielny
Title: Umrę Ci kiedyś
Prod: Jimmy Kiss
File: Trailer video
Video: DotSite
więcej

Komentarze