AUSTRALIA |Etap 05| Czerwone centrum i wielbłądy w tle | Dobrze Pojechane00:18:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia. Uluru. Ayers Rock. Kata Tjuta. Kanion Króla. Wielbłądy w Australii.

W poprzednim odcinku dotarliśmy do Alice Springs, gdzie odebraliśmy grupę znajomych i rozpoczynamy zwiedzanie Czerwonego Serca Australii.
Startujemy od szybkiej przeprawy offroadowej i jedziemy podziwiać ogromny, czerwony Kanion Króla.
Następny przystanek to Kata Tjuta, czyli Wiele Głów. Formacja skalna większa, ale mniej znana od słynnego Uluru, które zostawiamy na deser.
Podczas przejazdów pomiędzy kolejnymi lokacjami zaskakują nas dzikie konie oraz wielbłądy.

Uluru daje wyraz swojej sławie. Jest ogromne i wspaniałe. Dodatkowo w dniu kiedy trafiamy do jego podnóży zostaje otwarty szlak i pojawia się możliwość wejścia na szczyt. Skrzętnie z tego korzystamy, ponieważ szlak wkrótce zostanie zamknięty na dobre i może być to ostatnia taka możliwość.

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane #dookołaAustralii #CzerwoneCentrum #wielbłądy

Film znajduje się w katalogu: Dookoła Australii


więcej

Komentarze