Polski MATRIX! [animacja]00:04:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: IdzPodPrad
Polski Matrix

Pozwól, że powiem, dlaczego tu jesteś. Jesteś tu, ponieważ o czymś wiesz. Nie możesz tego wytłumaczyć, ale to czujesz. Czułeś to przez całe swoje życie. Że coś nie tak jest z tym światem. Nie wiesz co, ale wiesz, że coś jest nie w porządku. To właśnie to uczucie cię tutaj sprowadziło. Wiesz, o czym mówię?

O Matrixie?

Czy chcesz wiedzieć, czym on jest?

(kiwasz głową)

Matrix jest wszędzie. Otacza nas. Nawet teraz, w tym pokoju. Widzisz go, kiedy wyglądasz przez okno, kiedy włączasz telewizor. Czujesz go, kiedy idziesz do pracy, kiedy idziesz do kościoła, kiedy płacisz podatki. To jest świat, który jest ci pokazywany, żeby ukryć przed tobą prawdę.

Jaką prawdę?

Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni urodziłeś się w niewoli, w więzieniu, którego nie czujesz, nie widzisz, nie możesz dotknąć. W więzieniu dla twojego umysłu. Niestety nikomu nie da się wytłumaczyć słowami, czym jest Matrix. Musisz to zobaczyć na własne oczy. To twoja ostatnia szansa. Potem nie będziesz miał drogi odwrotu. Jeśli weźmiesz niebieską pigułkę, obudzisz się w swoim łóżku i będziesz wierzył, w cokolwiek będziesz chciał. Jeśli weźmiesz czerwoną, obudzisz się i zobaczysz prawdziwą rzeczywistość. Pamiętaj, wszystko, co ci oferuję, to prawda, nic więcej.

To fragment rozmowy z kultowego filmu Matrix. Ale czy filmowa rzeczywistość przypadkiem ci czegoś nie przypomina? Jesteś gotowy na PRAWDĘ? Więcej codziennie youtube.com/idzpodpradtv

Dołącz do akcji: #NieMamNaKogoGłosować, ale kocham Polskę i oglądam Idź Pod Prąd TV!
WIĘCEJ INFO na idzpodprad.pl, kontakt@idzpodprad.pl

Film znajduje się w katalogu: NOWOŚCI


Komentarze