Niebezpieczne konsekwencje bycia wyzwaniem00:05:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Stosujesz zasadę bycia wyzwaniem w relacjach?
A może chciałbyś dzięki temu naprawić swój związek albo odzyskać eks? Wspaniale! Ale nie zapominaj o pewnej naturalnej konsekwencji stosowania tej zasady. Jeśli będziesz jej świadomy i odpowiednio zareagujesz na sytuację, uzyskasz zamierzony efekt. Jeśli nie, bardzo możliwe, że mocno stracisz w oczach drugiej osoby. Dlatego sprawdź koniecznie, o czym mowa.

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel
Instagram:
https://www.instagram.com/robertmarcheltv/Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, jeśli w ostatnim czasie pokazałeś za dużo zainteresowania osobie, na której Ci zależy i widzisz, że ona jest tym przytłoczona i zaczyna się od Ciebie odsuwać, to jedynym sposobem na to, żeby naprawić tą sytuację i zyskać na atrakcyjności to stać się większym wyzwaniem dla tej osoby, a możesz to zrobić tylko dając jej więcej przestrzeni i pokazując brak zainteresowania.
Najprostsze sposoby to po prostu ograniczenie, albo zupełne urwanie inicjowania kontaktu z Twojej strony. Szybsze kończenie rozmów, albo wszelkie formy zapominania o tamtej osobie, które najprawdopodobniej do niedawna jeszcze Ci się nie zdarzały.
Robiąc takie rzeczy, działasz na tą osobę na dwa sposoby. Po pierwsze stając się większym wyzwaniem na dłuższą metę zaczniesz ją do siebie mocno przyciągać emocjonalnie im większa przerwa w kontakcie tym ta osoba będzie coraz bardziej skłonna, żeby o Tobie myśleć, czy nawet samej się odezwać.
Ale jednocześnie pokazując brak zainteresowania, możesz budzić wrogość, przez co łatwo się takiej sytuacji przestraszyć i znowu przestać być wyzwaniem. Zobaczmy jak może wyglądać hipotetyczna sytuacja.

Film znajduje się w katalogu: Chcesz wrócić do ex? Poznaj skuteczne strategie


Komentarze