ZWIĄZKI - osobowość a charakter | Kasia Sawicka00:20:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KasiaSawicka
Gdy poznajemy człowieka to, to co rzuca nam się w oczy to jest barwna osobowość naszego wybranka/ wybranki. Warto wiedzieć, że oprócz tego, co jest pierwszym wrażeniem mamy coś, co nazywamy charakterem, a co jest niezależne od osobowości / temperamentu wrodzonego/ czyli charakter. On kształtuje się w ciągu życia i składają się na niego takie cechy jak : słowność, odpowiedzialność, umiejętność komunikacji, podejście do rozwiązywania problemów, konsekwencja , umiejętność podejmowania decyzji i współpraca z innymi.
Gdy wybieramy partnera warto zwrócić uwagę nie tylko na zewnętrzne cechy naszego partnera/ partnerki ale także na charakter. Moim zdaniem charakter człowieka sprawdza się gdy obserwujemy go w rożnych okolicznościach np. jaki jest jego stosunek do pieniędzy, czasu no i do ludzi słabszych. Oczywiście potrzebny jest na to czas i właśnie on będzie najpotężniejszym sprawdzianem każdej relacji.

MAIL/ COLLABORATION:


k.sawickam@wp.pl


ZNAJDŹ MNIE W SIECI:

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzinne-puzzle-650720031761750/

Instagram: https://www.instagram.com/ka_sawi/

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:

Toksyczni ludzie:
https://www.youtube.com/watch?viGiz1dYdlZI&t43s

Toksyczny Narcyz:
https://www.youtube.com/watch?v7OthnI1rJks&t1s

Osobowość BORDERLINE:
https://www.youtube.com/watch?vlonpoFiJkMM&t6s


SERIA DLA RODZICÓW:
https://www.youtube.com/watch?vcb4Lsw21UTY&listPL5An1LU_BDO6Lo_XAf-BvRCzHTkCo2y-iMam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, mieszkam w Gdyni. Z wykształcenia pedagog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie.

Film znajduje się w katalogu: Relacje interpersonalne


więcej

Komentarze