AUSTRALIA |Etap10| Wino, wielkie fale, gigantyczne drzewa i kangury na plaży | Dobrze Pojechane00:27:43

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia. Winiarnia. Test wina. Gigantyczne drzewa. Gigantyczne fale. Kangury na plaży. Skalna fala. Skalny zamek. Długie molo. Pociąg na molo. Ocean południowy.

Dotarliśmy do Australii południowo-zachodniej. Ten uroczy kraniec kontynentu obfituje w atrakcje. Zaczynamy spokojnie odwiedzając molo, po którym jeździ kolejka. Następnie udajemy się do lasu, aby podziwiać gigantyczne eukaliptusy i wspiąć się na jeden z nich. Zaraz po tym odwiedzamy jedną z winnic, z których słynie rejon i próbujemy lokalnego wina.
To nie koniec. Docieramy do wybrzeża, gdzie witają nas olbrzymie fale Oceanu Południowego. Tu również zwiedzamy stację wielorybniczą, aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak i dlaczego polowano na wieloryby.
Odbijamy w głąb lądu, aby odwiedzić skalny zamek i nietypową skalną falę, gdzie próbujemy naszych sił jako surferzy.
Na zakończenie powrót nad Ocean i wizyta w sztandarowym australijskim miejscu, czyli Lucky Bay, gdzie na plaży często wygrzewają się kangury.


Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane
więcej

Komentarze