SIEDEMDZIESIĘCINA czyli POLSKI SYSTEM KASTOWY - Kto tu jest sponsorem? O podatkach w Polsce00:06:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cezary_Graf
Sprytnie skomplikowany ZUS u etatowców (różne składki, różni płatnicy) oraz koncepcja cichych comiesięcznych zaliczek na podatek dochodowy oraz głośnego zwrotu podatku raz do roku, sprawia że sporej części dotkniętych, intelektualnie się to wymyka. Jeżeli etatowiec otrzymywałby wynagrodzenie /brutto brutto brutto/ czyli z oboma ZUSAMI oraz bez potrąconej zaliczki na podatek dochodowy a następnie musiałby odesłać urzędowi oba ZUSy i cały podatek dochodowy samodzielnie to kwotowo wyszłoby na to samo jednakowoż szybko zrozumiałby w co jest gra... Oczywiście tak się nie stanie. Oczywiście na tych podatkach się nie kończy. Oczywiście podobnych rozwiązań w systemie jest znacznie więcej.

Dodatkowo luzowanie ilościowe prowadzone przez wszystkie banki centralne, o którym często mówię na tym kanale, jest dodatkowym bonusem dla najbogatszej i najniżej opodatkowanej grupy. Pompuje ono wyceny nieruchomości, akcji oraz innych aktywów, których nie posiadają biedni. Pomimo głoszonych różnych haseł socjalistycznych biednemu wiatr fiskalny w oczy. Nie warto być zatem biednym. Myślcie mądrze o swoich pieniądzach.

@@@

Pomagam Pomnażać Pieniądze. Kryptowaluty, Inwestycje, Doradztwo Majątkowe.

Jeżeli chcesz zarezerwować indywidualną konsultację video lub na żywo w Warszawie:

info@cezarygraf.pl

@@@

Materiał nie stanowi analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

#CezaryGraf #Pieniądze #Kryptowaluty

Komentarze