Atak wielkiego suma na bobra i szczupak na spinning / wędkarstwo00:26:06

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Wybraliśmy się na ryby do miejscowości Rzemień k. Mielca (woj. Podkarpackie). Są tam 3 stawy PZW (Polskiego Związku Wędkarskiego), z czego 2 na których łowiliśmy no kill. Mimo iż wyjazd był bardzo spontaniczny nastawiliśmy się na szczupaki i cel niejako udało się zrealizować. Nad wodą spotkaliśmy gospodarza łowiska - Staszka, który pokazał nam zarejestrowany przez monitoring atak suma na bobra. W pierwszym momencie pomyślałem, że to nie atak tylko sum zanurkował, jednak na spowolnieniu widać więcej szczegółów. Pierwszy raz widziałem coś takiego. A Wy jak myślicie czy zdarza się to często ? Jak film się spodoba pamiętajcie zostawić łapkę w górę i udostępnić film znajomym za co z góry serdecznie dziękuję. Do zobaczenia nad wodą. Ryby, ryby, ryby.

Znajdziesz mnie:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
Instagram: wedkowanie
Snapchat: lucio.lowca
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
Patronite: https://patronite.pl/wedkowanie
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Kontakt na stronie https://wedkarstwo.lucio.pl/

Odwiedź sklep wędkarski Łowca: http://www.wedkarstwo.lucio.pl/
Fanpge sklepu: https://www.facebook.com/lowcasklep/

Koło wędkarskie nr 5 Łowca: https://www.lowca5.pl/
Fanpage koła: https://www.facebook.com/kolowedkarskie/

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo. Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o Puchar Wędkarstwo Lucio, w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

2018r. pierwszy Puchar Mini Łowca dla dzieci
2017r. powstaje koło wędkarskie Łowca
2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał Blog roku organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube
więcej

Komentarze