AUSTRALIA |Etap12| Adelaida, stare beczki, niemiecki świnio-pies i inne potwory | Dobrze Pojechane00:17:22

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia. Adelaida. Dolina Barossa. Jak się robi beczki? Wyspa Grafitowa. niemiecka wioska w Australii. Scynk krótkoogonowy. Czarne łabędzie. Rzeka Murray. Buniyp. Robactwo w Australii.

Po długiej podróży przez pustkowia Nullarboru, które wspólnie przeżywaliśmy w poprzednim odcinku, docieramy do Australii Południowej oraz stolicy stanu Adelaidy. Zwiedzanie miasta nie zajmuje nam dużo czasu i ruszamy w najbliższe okolice do słynnej z winnic Doliny Barossa. Tu korzystamy z okazji i poza winnicami odwiedzamy manufakturę produkującą beczki na wino.
Dalej nasza trasa prowadzi nas przez niemiecką wioskę, gdzie próbujemy nietypowych dań, na Wyspę Grafitową, gdzie spotykamy dobrze nam już znanego Scynka (mnóstwo Scynków !)
Wyspa malutka, więc wizyta krótka :) Docieramy nad największą rzekę w Australii, czyli Rzekę Murray, a w niej...mieszka potwór !


Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane #Australia #DookołaAustralii

Komentarze