Ceramiczna ochrona lakieru do 5 lat - Powłoka ceramiczna K2 Gravon00:07:16

zwiń opis video pokaż opis video
Powłoka ceramiczna chroni lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniowaniem UV, solą, ptasimi odchodami, opadami i sokami z drzew, pozostałościami po owadach, korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi np. uderzeniami kamieni o karoserię. Skutecznie ogranicza możliwość powstawania zarysowań na lakierze. Prawidłowo nałożona i konserwowana ceramiczna ochrona lakieru skutecznie ochroni lakier przez okres nawet do 5 lat.

Zastosowanie powłoki ceramicznej jest dziś najskuteczniejszym znanym zabiegiem, zabezpieczającym lakier samochodowy przed degradacją, dającym nieporównywalnie trwalszy efekt niż woskowanie. Wyższość powłoki ceramicznej nad innymi zabezpieczeniami kryje się w jej twardości, gładkości i odporności na zużycie. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych.

Znajdź sklep z K2 w swojej okolicy:
- K2 Gravon - https://goo.gl/pe52e5
- K2 Gravon Reload - https://goo.gl/yu4FQ6

Więcej o produkcie: http://k2.com.pl/powloka-ceramiczna
Zapytaj nas na fanpageu: https://www.facebook.com/k2auto
Blog K2: http://k2.com.pl/blog/powloka-ceramiczna-na-lakier-k2-gravon?utm_sourceb2csm

Masz chwilę? Wbijaj na naszego bloga: https://k2.com.pl/blog/

Dołącz do grupy na facebooku - AutoKosmetyka//Pytania i Odpowiedzi - https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?source_id10150118882325447

Dołącz do grupy na facebooku - #Tester K2 - https://www.facebook.com/groups/243625069457353/

Turniej Wiedzy - Wygraj zestaw kosmetyków K2 GOLD / Konkurs - https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_sourceb2csm&utm_mediumreferral&utm_campaignyoutube

Zapowiedź produktów - https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_sourceb2csm&utm_mediumreferral&utm_campaignyoutube

Pobierz darmowe ebooki - https://k2.com.pl/wiedza?utm_sourceb2csm&utm_mediumreferral&utm_campaignyoutube

Przetestuj nasze produkty - https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_sourceb2csm&utm_mediumreferral&utm_campaignyoutube

Jeśli spodobał Ci się ten filmik, zostaw łapkę w górę, subskrybuj kanał, pytaj w komentarzach i powiedz znajomym. Na wszystkie pytania zadane pod filmem postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

:K:6565,6566:K:

Komentarze