CIENKA GRANICA MIĘDZY HEJTEM A KRYTYKĄ | CENZURA NA YOUTUBE00:25:11

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Hej to zjawisko równie pradawne co Internet - w skeczu Hejterzy Abelard Giza mówi nawet, że jest i ono znacznie starsze . Ogólnie, z hejtem jest jeden bardzo poważny problem i można to zobaczyć w wynikach wyszukiwania na google, kiedy zadamy pytanie - jaka jest różnica między hejtem a krytyką?

Wydaję mi się, że w ostatnich latach ludzie zapomnieli, że hejtowanie a krytykowanie to dwie odrębne rzeczy. Dawniej jeszcze ludzie odnosili się do konstruktywnej krytyki, ale teraz wydaję mi się, że ludzie całkowicie zapomnieli o tym, że krytyka jest ważna. Nazywają zjawisko dzielenia się swoją opinią falą nienawiści i żądają prawa do cenzurowania YouTube. Nasze podejście jest z kolei całkiem inne i jest ugruntowane właśnie w umiejętności rozróżnienia hejtu od krytyki.

W dzisiejszym filmie porozmawiamy o tym jakie są różnice między typami ludzi, których można znaleźć na YouTube - począwszy od hejterów a zakończywszy na psychofanach. Wrzucanie hejterów i normalnych ludzi do jednego worka jest po prostu niegrzeczne i mamy nadzieję, że po naszym filmie będziecie w stanie odróżnić hejtera od osoby, która dzieli się swoim zdaniem.

Jeżeli pozwolimy na to, żeby hejt i krytyka były uznawane za to samo, to wtedy pozwoliliśmy na to, żeby HEJTERZY WYGRALI!

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: Gadam i gadam!


Komentarze