DLACZEGO NIENAWIDZĘ APPLE? | CZY WARTO KUPIĆ IPHONE W 2018?00:37:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Dlaczego po 5. Latach używania produktów Apple zaczęliśmy je nienawidzić? Powodów do tego, żeby nie lubić Apple, jako firmy i produktów Apple samych w sobie jest multum. W momencie, kiedy na rynek wchodzą najnowsze telefony z serii iPhone, mianowicie iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone Xr, przyjrzeliśmy się tematowi razem z Matim.

Mati jest fanem technologii i bardzo interesuje się tym, co dzieje się w tym świecie ja, prosta kobieta nagrywająca, szczerze powiedziawszy, się tym tak nie interesuję. Od czasu do czasu usłyszę o jakimś większym skandalu związanym z Apple, ale to by było na tyle. Tak przynajmniej wyglądała sytuacja do ostatniego czasu, ponieważ kilka miesięcy temu zaczęłam mieć bardzo dużo problemów ze swoim telefonem, mianowicie, iPhone 8 Plus. Ogólnie, z telefonu przez dłuższy czas byłam zadowolona, aż do momentu, kiedy Apple zaczął traktować mnie jako swojego zakładnika.

Od tamtej pory, przyznam, że zaczęłam odczuwać do Apple nienawiść chociaż nadal kochałam swój telefon, to był to toksyczny związek, ponieważ coraz więcej miałam problemów ze swoim telefonem. Nie mogłam się zalogować na swoje Apple ID, miałam problemy z odzyskaniem swojego konta, a oprócz tego podwójna weryfikacja i ciągłe wiadomości SMS doprowadzały mnie do szewskiej pasji.

Skończyło się na tym, że musiałam założyć nowe konto Apple ID i STRACIŁAM wszystko co miałam do tej pory zapisane na telefonie. Tak jak mówiłam na początku, telefonów Apple używam od 5. Lat i miałam z nimi dobre doświadczenie, więc mogłabym przymrużyć oko na to, że coś takiego się wydarzyło. To znaczy, mogłabym, gdyby nie fakt, że zaczęłam mieć także problemy ze swoim MacBook Air i używanie produktów Apple w końcu zaczęło doprowadzać mnie do szewskiej pasji.

Dlaczego zatem Mati nienawidzi Apple? Tutaj chodzi raczej o całokształt i o to, że Apple produkuje drogie produkty, które w zasadzie nie są warte swojej ceny. Dlatego tego też, Mati był w stanie gadać o tematyce nienawiści do Apple przez ponad godzinę (macie szczęście, że skróciłam nagranie do 37 minut!). No, i oczywiście, w obliczu wypuszczenia przez Apple nowych telefonów, pozostaje pytanie czy warto kupić iPhone? Tutaj odpowiedzi udzieli Mati:

Czy warto kupić iPhone? Odpowiedź brzmi nie. Jeżeli chodzi o nową linię, czyli iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone Xr, to jest to drobne odświeżenie iPhone X, który był wydany w zeszłym roku. Mimo tego, że ogromnych zmian z nowymi iPhone nie uświadczymy, to cena jest bardzo wysoka w porównaniu do tego, czego możemy od nowych telefonów oczekiwać (tzn. szybszy procesor, odrobinę lepsze oprogramowanie kamery i usprawnioną technologię Face ID). W przypadku iPhone w 2018. Roku, największą nowością jest iPhone Xr, który jako telefon zostaje daleko w tyle za konkurencją, która nierzadko sprzedaje flagowe modele za podobną, jak nie mniejszą cenę. Brak wyświetlacza wysokiej rozdzielczości, drugiej soczewki na odwrocie telefonu oraz wysoka cena na pewno nie sprawiają, że rzeczywiście jest to opcja budżetowa. Z kolei, starsze modele, typu iPhone 8, iPhone 6s i iPhone SE znacznie postarzały się przez wypuszczenie nowych telefonów , a strategia Apple, jako firmy, która notorycznie zwalnia urządzenia przez oprogramowanie, na pewno nie pomoże ich żywotności.Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com
#kosmetyki #moda #ewa

Film znajduje się w katalogu: daily vlogi


Komentarze