UWAGA: NAKŁADAM SZPACHLE PIERWSZE EFEKTY CURLY GIRL00:11:59

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ewa
Dawno nie robiłem szpachli i nie chodzi mi tu o malowanie ścian W dzisiejszym filmie nakładam szpachle (tak zwany makijaż mocno kryjący), używając wielu produktów, które w mojej kosmetyczce zawitały w ostatnich miesiącach.

Przez ostatnie miesiące starałam stosować się tylko i wyłącznie kosmetyków naturalnych i mój codzienny makijaż robiłam używając podkładu mineralnego Annabelle Minerals. Niestety podkład ten mi się skończył i musiałam wrócić do swojego ulubieńca podkładu mocno kryjącego Double Wear. Jak wiecie, jest to mój ulubieniec i ukochany podkład nie-mineralny, a że podkład mineralny mi się skończył to stwierdziłam, że pora się trochę pobawić moim makijażem.

Chociaż, po mojej przygodzie z pielęgnacją naturalną i naturalnymi kosmetykami, miałam na początku obawy co do tego filmu, bo moja cera mega się po kosmetykach naturalnych poprawiła, to skoro już nie mam mojego podkładu mineralnego, stwierdziłam, że się przeproszę i z Double Wearem i z bazą silikonową pod makijaż z YSL. Już bardzo dawno nie nakładałam na twarz aż tak mocnego makijażu, ale muszę Wam powiedzieć, że UWIELBIAM TO!

Niestety, jeżeli chodzi o odrzucenie pielęgnacji naturalnej, to na mojej twarzy pojawiło się trochę niedoskonałości, więc Double Wear jest też podkładem, który jest bardzo mocno kryjący i z niedoskonałościami radzi sobie wyśmienici. Wiec, po krótce wygląda to tak jeżeli szukacie metody na to jak pozbyć się niedoskonałości, to polecam pielęgnację naturalną, z kolei, jeżeli szukacie metody na to jak przykryć niedoskonałości, to polecam Double Wear!

Stwierdzam w sumie, że taka szpachla to trochę taki guilty pleasure dla mnie i, chociaż wiem, że moja skóra może nie lubić tego typu eksperymentów po tym jak sobie odpoczęła od silikonów i innych tego typu substancji, no ale czasami trzeba nałożyć mocniejszy makijaż. Ogólnie, miałam tak dobre efekty po pielęgnacji naturalnej skóry, że stwierdziłam, że zrobię coś podobnego ze swoimi włosami. W tym filmie iwdać też pierwsze efekty Curly Girl, którą stosuję od kilku tygodni. Metoda Curly Girl polega właśnie na odstawieniu wszystkich produktów do włosów, które nie są naturalne. Za kilka tygodni na pewno nagram Wam filmik o tym jakie efekty mam po miesiącu stosowania metody Curly Girl, więc zapraszam do wyczekiwania!

Dla poszukujących studiów w Anglii:
Strona internetowa: http://matian.pl
Adres E-mail: info@matian.pl

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Produkty, których użyłam w filmie:
Baza YSL: http://bit.ly/2BWRcGy
Double Wear 1N1: http://bit.ly/2q58pp4
Bronzer fenty AMBER: http://bit.ly/2gk6PLR
Puder Mac NC20: http://bit.ly/2ogf8gi
Anastasia Beverlyhills crush: http://bit.ly/2webxFq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

Film znajduje się w katalogu: GRWM


więcej

Komentarze