Niesamowity sekretny monitor, zobacz jak go wykonać00:07:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: NiezlyPatent
Zobacz więcej: https://www.youtube.com/channel/UCoQ8VwPNx1hM_1qyB6H9hyg?sub_confirmation1

Ciekawa propozycja modyfikacji starego monitora. Zdjęcie folii polaryzacyjnej sprawia, że gołym okiem nie jesteśmy w stanie zobaczyć co aktualnie wyświetlane jest na monitorze. Sporządzenie specjalnych okularów sprawi iż będziemy mogli pracować całkowicie anonimowo, ponieważ osoby z boku będą widziały jedynie biały ekran, niesamowite prawda?

Warto pamiętać aby poprawie zamontować folie w oprawkach okularów, ponieważ zły kąt lub nieprawidłowa strona folii polaryzacyjnej spowodują że okulary nie będą poprawnie działać.

Chcąc wykonać ten projekt musimy liczyć się z tym, iż nasz monitor nie będzie nadawał się do normalnego użytku. Dlatego proponuję wykonywać ten patent tylko ze starymi, niepotrzebnymi już monitowani.

Chciałbym dodać jeszcze, że obraz który jest wyświetlany bez folii polaryzacyjnej nie jest idealnie biały, pod pewnym kontem można dostrzec delikatne zarysy obrazu ze zmiennymi kolorami, jednak nie jest to na tyle czytelne, żeby osoba nie mająca okularów zobaczyła co dokładnie jest wyświetlane na monitorze.

muzyka:
- ectoplasm
- essence 2

Film znajduje się w katalogu: Wszystkie filmy Niezły Patent


Komentarze