Flint - Blok (prod. Miliony Decybeli) feat. DJ Kebs00:04:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://www.facebook.com/kokabeats
http://www.facebook.com/flinthiphop

Koka Beats prezentuje teledysk Flinta do utworu Blok, pochodzącego z albumu Stary, dobry Flint.

Blok to temat, który jest klątwą polskiej rapowej martyrologii. Chciałem się z nim zmierzyć, żeby go odczarować i pokazać, że blokowy folklor to nie tylko szary beton, ale też dużo barwnych historii i wspomnień, które można ugryźć bez kompleksów i osiedlowej deprechy. -- mówi Flint.

Za realizację obrazu odpowiada ekipa http://www.grzvideos.pl/

FLINT, urodzony 31.05.1989 w Warszawie jest młodym, niezależnym artystą hip-hopowym, budzącym wiele kontrowersji MC, znanym szerzej dzięki swojej podziemnej dyskografii i wysokim umiejętnościom freestyleowym.

Na jego koncie jest około 8 nielegali ukazujących się w podziemiu od 2002 roku, ponad 20 wygranych bitew freestyleowych w całym kraju, w tym zdobycie tytułu Mistrza Wielkiej Bitwy Warszawskiej, a także wiele koncertów i nagrań gościnnych.

Jego pierwszy studyjny album Czarny Charakter (2010) zamknął etap podziemnej kariery rapera i sprawił, że stał się bardziej rozpoznawalny. Rok od premiery debiutu, w sklepach pojawiła się jego kolejna płyta pt. Warszawskie ZOO, na której można było gościnnie usłyszeć m.in. Ekonoma z legendarnej ekipy Fenomen, czy reprezentującego HIFI Bandę, Dioxa.

Pod koniec 2012 roku Flint zasilił szeregi wytwórni Koka Beats.

Tekst,rap: Flint
Produkcja: Miliony Decybeli
Klawisze: Barthvader
Gramofony: DJ Kebs
Video: GRZ Videos
Charakteryzacja: Daria Siejak, Matina Bocheńska

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze