Pezet & Małolat Live in 1500m2 - Dopamina - Video00:04:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://soundline.biz/PezetMalolatLiveIn1500m2

Prezentujemy kolejny fragment koncertu Pezeta i Małolata w klubie 1500m2, który promuje najnowszy album artystów Live in 1500m2. Tym razem mamy dla Was szlagierową Dopaminę z Dziś w moim mieście w wersji z nowym aranżem. Kolejne części pojawią się w ciągu najbliższych dni:

Wydawnictwo składa się z płyty CD i DVD. Na CD znajduje się przekrój najbardziej popularnych utworów z dyskografii artystów, w zupełnie nowych aranżacjach. DVD zawiera materiał z prób, fragmenty koncertu i wywiad z artystami -- w sumie ponad 2 godziny oglądania! Album trafi na sklepowe półki 12 czerwca, a już dziś zapraszamy do zamawiania w preorderze kolekcjonerskiego wydania. Wysyłka płyt zamówionych w przedsprzedaży nastąpi kilka dni wcześniej, tak by wszyscy zainteresowani dostali je w dniu premiery.

Na krążku znajduje się 14 utworów gdzie obok 5 numerów z Dziś w moim mieście pojawią się także takie klasyki jak Re-fleksje, Ukryty w mieście krzyk, Rap z Boiska czy Noc i Dzień, co wspólnie daje wypadkową w postaci swoistego albumu the best of. Płyta została zarejestrowana w stołecznym klubie 1500m2 podczas koncertu w całości zagranego na żywych instrumentach -- klasyczne kawałki zostały wykonane w nowych aranżacjach na perkusji, gitarach i klawiszach. Materiał z tego wydarzenia zarejestrowany został zarówno na potrzeby płyty audio jak i płyty DVD zawierającej oprócz fragmentów koncertu osobisty wywiad z artystami.

Zapraszamy do zakupu kolekcjonerskiego wydania płyty dostępnego tylko i wyłącznie na www.kokafeat.com. Edycja kolekcjonerska będzie miała ściśle limitowany nakład, tak by zakupić ją mogło grono najwierniejszych fanów, wydana zostanie w tekturowym pudełku z przykrywką. W środku oprócz dwóch płyt fani znajdą gadżety związane z artystami.

Album dostępny na empik.com i w serwisach z muzyką cyfrową:
http://soundline.biz/PezetMalolatLiveIn1500m2

Empik.com https://www.empik.com/live-in-1500m2,p1218517049,ebooki-i-mp3-p
Plus Music https://plusmusic.pl/album/3929606/live-in-1500m2
PlayTheMusic http://www.playthemusic.pl/mp3/album.html?albumId260956&artistId843390&tPezet+Malolat%2BLive+In+1500m2
Muzyka T-Mobile http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/album.htm?albumId589911

____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/KokaBeats

Komentarze