MIGOMAT z Lidla za 239 zł (60Euro)!!! Spawarka PARKSIDE PFDS 33 B3 - Czy to w ogóle spawa ? TEST00:25:47

zwiń opis video pokaż opis video
Spawarka czy Urządzenie spawalnicze ? Migomat czy MMA - ani jedno ani drugie tak naprawdę to ... Spawarka FCAW ( spawanie łukowe drutem samoosłonowym ) Ale czy tym w ogóle da się coś zespawać ... da się ale zobaczcie sami ;) Czy warto wydać 239zł ( promocja Black Friday ) za to coś czy jednak zdecydowanie warto dołożyć więcej i kupić porządne urządzenia - jak zawsze zależy dla kogo i do czego :)

Przy okazji kilka wskazówek:

- Jak założyć drut aby się nie blokował i nie było narzekania na podajnik ;)
- oraz jak wyjąć urządzenie z pudełka aby nie rozpocząć przygody ze spawaniem od wizyty w serwisie :)

Uprzedzam - spawanie przeprowadzone rękami amatora - czyli osoby dla której to urządzenie jest w sumie dedykowane :) Będę oczywiście bardzo wdzięczny za konstruktywne rady, które w przyszłości mnie i innym początkującym ułatwią ciężkie życie spawacza :)

Jako że film wzbudził wiele kontrowersji znalazłem jeszcze ten spawany kawałek :) Oto film do analizy:
https://youtu.be/3YDfQqWxMFs

Wszelkie uwagi mile widziane :) Ja specjalnie nic nie piszę aby nie sugerować ( tym bardziej że temat spawania to faktycznie dla mnie nowość ). Dodam tylko że taki sam spaw wykonany przy ustawieniu 90 Amperów i posuwie drutu 4 ( taki sam jak na filmie ) nie dał się już urwać nawet młotkiem, tyle że po 5 cm na spawarce zapaliła się kontrolka sygnalizująca konieczność chłodzenia.

Jeżeli jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału to zachęcam do zrobienia tego teraz :) https://link.do/MP8SW

Komentarze