Dlaczego nie mam dziewczyny/chłopaka?00:07:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Ciężko Ci znaleźć drugą połówkę i powoli tracisz nadzieję? Masz wrażenie, że nie ma na tym świecie osoby dla Ciebie? A może zakładasz, że to na pewno z Tobą coś jest nie tak?
Spokojnie - wszystko z Tobą OK. Co więcej, jest mnóstwo osób, z którymi stworzyłbyś wartościową relacje. Jeśli do tej pory tak się nie stało, to możliwe, że po prostu nie wiesz, co przynosi najlepszy efekt. Gdy szukasz pracy, to doskonale wiesz, że trzeba uwydatniać te cechy, które zaplusują u przyszłego pracodawcy. A czy wiesz na co patrzy, świadomie lub nie, Twój potencjalny partner? Sprawdź nagranie i zobacz, co sprawi, że łatwiej znajdziesz drugą połówkę.

Zarezerwuj miejsce na webinar Znajdź kobietę/faceta marzeń: https://webinar.jakzdobywac.pl/

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich - a jeszcze więcej wiedzy w tym temacie znajdziesz w moich kursach, których pełna lista jest dostępna tutaj: https://kursy.jakzdobywac.pl/

Martwisz się, że jesteś singlem, albo singielką i trudno będzie Ci poznać wartościową osobę? Oto wykres wygenerowany z moich badań, który pokazuje ile osób w zależności od wieku, raportuje, że nigdy nie było w żadnym związku. Jak widać im starszy ktoś jest tym większa szansa, że jednak wejdzie w jakiś związek.
Oczywiście nie sztuka wejść w jakikolwiek związek, ale stworzyć relacje, która będzie długa i szczęśliwa. A takie osiągnięcie jest warte zachodu. Bardzo Cię proszę o to, żebyś Ty też przyczynił się do rozwoju nauki i wziął udział w moich badaniach na badania.jakzdobywac.pl, a teraz przedstawię Ci 5 powodów, dlaczego jeszcze nie jesteś w związku.
Powód 1.
Nie pracujesz nad swoją atrakcyjnością. Oczywistą sprawą jest, że nie rodzimy się w idealnie sprawiedliwym społeczeństwie na początku możesz mieć przewagę, być wysokim przystojnym mężczyzną, albo piękną kobietą o idealnych proporcjach ciała. Możesz też mieć pecha i nie być ponadprzeciętnie atrakcyjną osobą np. pod względem tego jak wygląda Twoja twarz albo jak to określił ktoś na moim wcześniejszym filmie mieć krzywy ryj.
Jednak bez względu na to jaki masz wzrost, proporcje ciała, albo jak wygląda Twoja twarz, nadal możesz zdziałać cuda pracując nad swoją sylwetką i ubiorem, a dzięki temu znacznie poprawić swoją atrakcyjność fizyczną i wyglądać znacznie lepiej od ludzi, hojnie obdarzonych przez naturę, ale leniwych. Pytanie, czy coś z tym robisz? Czy ćwiczysz regularnie? Czy może twierdzisz, że nie masz czasu, albo chęci?
Podobnie jest z innymi czynnikami atrakcyjności. Być może wychowałeś się w środowisku, które sprawiło, że jesteś bardzo pewny siebie i do tego super zabawny, a być może przeciwnie, życie nie potraktowało Cię najlepiej i masz sporo do nadrobienia. Bez względu z jakiego punktu startujesz, masz wybór. Zrobisz coś z tym, czy nie? Dobrej gadki i pewności siebie można się nauczyć i to w krótszym czasie niż Ci się wydaje. Jeśli jesteś tym zainteresowany, odsyłam do moich kursów na kursy.jakzdobywac.pl.
Im więcej wysiłku włożysz w pracę nad swoją atrakcyjnością tym większe będziesz miał szansę na to, że kiedy spotkasz swojego faceta czy kobietę marzeń, to Ty też będziesz partnerem marzeń dla tej osoby.
Powód 2.
Za rzadko stwarzasz sobie okazje do poznawania nowych osób. Nawet jeśli jesteś super atrakcyjny, nie wiele to zmieni, jeśli nie dajesz się poznać. To tak jakbyś miał najlepszy produkt na świecie, ale fatalny marketing. Bez sensu jeśli nikt się o tym nie dowie. Nie musisz być najatrakcyjniejszą osobą na rynku, żeby znaleźć osobę, z którą stworzysz cudowną relacje. Tutaj też możesz pokonać konkurencje, tych wszystkich super atrakcyjnych facetów i kobiety, które może i są ciut bardziej sexy niż Ty (o ile to w ogóle możliwe), ale siedzą zamknięci w swojej klatce komfortu i chodzą na randki maksymalnie raz na rok, a potem narzekają, że nikogo nie mogą poznać.
Poznawanie innych ludzi to niestety Twoje osobiste zadanie. Nie możesz nikomu zapłacić, żeby zrobił to za Ciebie. Samo też się nie zrobi. Jeśli do tej pory nie jesteś zadowolony z ilości randek na które chodzisz, to potrzebne będzie jakieś działanie z Twojej strony. Jakiś wysiłek, który sprawi, że zaczniesz poznawać ludzi, spośród których w końcu wybierzesz kobietę lub faceta marzeń.
Co istotne, nie warto iść na ilość, ale na jakość. Żeby zbudować trwały związek będziesz potrzebował, spotkać kogoś, kto do Ciebie pasuje. Dlatego podrywanie w klubie czy na tinderze, na pewno jest lepszym pomysłem niż nie robienie niczego, ale musisz zdawać sobie sprawę, że tam strzelasz trochę na oślep możesz poświęcić sporo energii tylko po to, żeby poznawać niewłaściwych ludzi, którzy często w ogóle nie chcą związku przez co stracisz sporo czasu i energii i cały proces będzie jeszcze bardziej frustrujący. Zastanów się gdzie facet lub kobieta Twoich marzeń może się znaleźć i sam zacznij chodzić w takie miejsca.

Komentarze