Dom murowany czy szkieletowy | Który dom jest lepszy | Budowa domu00:07:48

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: zbudujsamdom
Projekt z filmu dostępny tutaj: https://bit.ly/2Z53Z0U
SUBSKRYBUJ KOMENTUJ DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ UDOSTĘPNIJ
Projekt podwyższony: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/projektdomu/projekt-domu-z-poddaszem/
Projekt parterowy 63m2: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/projektdomu/dom-na-start-bez-kredytu/
Projekt szkieletowy: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/projektdomu/dom-na-start-bez-kredytu-szkieletowy/
Instagram: https://www.instagram.com/zbudujsamdom/
Duże domy powyżej 100m2: http://haharbud.pl/
Domy 35m2: https://www.zbudujsamdom.pl/
My czyli: Przemek z firmy Haharbud oraz Wojtek z Zbuduj sam dom połączyliśmy naszą wiedzę w słusznej sprawie!
W sprawie stworzeniu domu na który czeka wiele młodych osób i małżeństw. Stworzyliśmy projekt, który pomoże Polakom zbudować swój własny dom bez kredytu, a jeżeli już będzie to kredyt to nie na 200-400 tys. zł. maksymalnie na 100 tys. zł.
DOM MUROWANY
DOM SZKIELETOWY

Pracowaliśmy nad tym projektem ponad 8 miesięcy, został on tak przygotowany aby każdy kto chce mieć własny dom i nie chce żyć w 30 letnim kredycie mógł go samodzielnie zbudować. Użyliśmy najprostszych i sprawdzonych od lat rozwiązań, w projekcie nie ma żadnych udziwnień. Priorytetem w stworzeniu tego projektu była prosta bryła i satysfakcjonujący metraż to. Nie było łatwo, ale po takim czasie możemy stwierdzić jedno: Udało się!


Startujemy z budową oraz przygotowaniem dla Was materiałów, dzięki którym własne cztery kąty postawicie swoimi. Uwierzcie nam nie ma nic przyjemniejszego jak zbudować własny dom, Wasze poświęcenie na budowie zaowocuje życiem bez stresu związanego z ciągłym martwieniem się o zapłacenie kolejnej dużej raty kredytu. Biorąc kredyt na 100 tys. zł nie obciążycie mocno własnego budżetu.

Dom z naszego projektu to idealne rozwiązanie na start, bez zbędnego zadłużania się w bankach na olbrzymie kwoty. Z nami zrealizujecie własne marzenia o domu bez kredytu. Uwierzcie nam, że życie bez obciążenia finansowego staje się przyjemniejsze.

Budowa systemem gospodarczym to także zbliżenie do siebie rodziny. Na pewno pomoże brat, tata czy wujek. Rodzinna budowa to tradycja, która niestety w dzisiejszych czasach zanikła. My postaramy się przywrócić tradycję budowy domu samodzielnie - systemem gospodarczym.

Niesamowitą rzeczą w tym projekcie jest to, że wszystkie materiały z budowy będą udostępniane za darmo! Dzięki nim będziecie wiedzieli jak krok po kroku taki dom zbudować. Nie kupujecie projektu domu jak kota w worku. Wszystko znajdziecie na filmach: pełen kosztorys oraz zakres prac. Jeżeli masz odrobinę chęci i chcesz żyć bez kredytu taki projekt jest właśnie dla Ciebie. Razem zbudujemy lepszą Polskę!.

Jest to pierwsza w Polsce taka inicjatywa, w której łączy się firma budująca duże domy i firma zajmująca się tylko małymi domami, wypracowany w 8 miesięcy projekt jest efektem tej współpracy.

Film znajduje się w katalogu: Dom za mniej niż 150tys


więcej

Komentarze