Buczer - Każdy z Nas prod. CRACKHOUSE00:03:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: BuczerTV
Każdy z Nas to kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo toruńskiego rapera pt. 33. Jest to klimatyczny utwór w którym raper częściowo rozlicza się z przeszłością, dając jednocześnie nadzieje na to, że z każdej nawet najgorszej życiowej sytuacji można wyjść na prostą, bo każdy z nas jest kowalem własnego losu...

Płyta zawiera 18 premierowych utworów. Za produkcje odpowiedzialni są w większości CRACKHOUSE ale kilka kawałków wyprodukował też Zelo. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest Dondi. Album już niedługo do nabycia w najlepszych sklepach muzycznych.

33... Chrystusowy wiek. To właśnie wtedy, gdy skończyłem 33 lata w moim życiu nastąpił zwrot. Zatrzymałem się i zawróciłem z drogi, którą szedłem do tej pory, a która prowadziła mnie na samo dno. To właśnie w tym wieku przestałem pić alkohol i brać narkotyki. Jest to pierwsza płyta w moim dorobku którą nagrałem NA TRZEŹWO! Trzymasz w dłoni moje myśli, moje uczucia, mój ból i moje radości... bagaż moich doświadczeń. Każdy ma swoją drogę, a ja w końcu odnalazłem tą właściwą dla siebie, tą z której już nigdy nie chciałbym zboczyć. Dziękuje WSZYSTKIM, którzy byli przy mnie w tym trudnym czasie. Tym, którzy nie wytrzymali i odeszli również całego serca szczerze dziękuję. Każdy z Was ma w moim sercu tylko swoją cząstkę i nic nigdy tego nie zmieni. Dziękuję Bogu każdego dnia za to co mogłem przejść, za wszystkie trudy i radości. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Pozdro grupa WRZOS! Jestem wdzięczny za to, że żyję i mogę nadal zmieniać swoje życie. Dostałem drugą szansę i zrobię wszystko by jej nie zmarnować.

... bo przeszłość to dla mnie już żaden jest ciężar, a fundament tego kim dzisiaj jestem

Płytę dedykuję każdemu z Was, bo gdyby nie Wy, nie było by mnie... Buczer

https://www.facebook.com/buczer
https://www.facebook.com/PolnocnyTorun
https://www.facebook.com/CrackHouseBeatz/?frefts
https://www.facebook.com/donditrn/

Tytuł: Każdy z Nas
Artysta: Buczer
Album: 33
Producent: CrackHouse
Tekst: Buczer
Label: RPS Enterteyment
Mix/Mastering: CrackHouse
Realizacja wokali: www.ptprecords.pl
Reżyseria: Buczer
Realizacja/Montaż: Dondi Video

____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/BuczerTV

Komentarze