Reggaeside - Jasny Cel (Official video)00:03:11

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Reggaeside
Piosenka Jasny Cel to kolejny singiel od Reggaeside zapowiadający drugi album zespołu, który ukaże się na przełomie 2020/2021 roku. Piosenka opowiada o wytrwałym poszukiwaniu własnej drogi. Czasami, to co kiedyś wydawało się nierealne, nagle staje przed nami otworem. Dzieje się tak, kiedy pozwolimy na to, aby niepozorna kropla pozostawiła ślad na twardej skale. Jasny Cel to hasło, które towarzyszy zespołowi Reggaeside w ich drodze. Zespół od zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i ucząc się na błędach realizuje wytyczone cele. Dostając białą kartę, mamy możliwość wylania na niej tego co jest gdzieś głęboko w nas. Zespół Reggaeside przyzwyczaił już słuchaczy do różnorodności gatunków muzycznych. Po raz pierwszy słyszymy wyraźniej gitarę akustyczną i wzbogaconą warstwę instrumentów perkusyjnych. Piosenka pozostaje w klimacie szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, w której nie może zabraknąć fundamentalnego reggae, balansującego pomiędzy popową melodią okraszoną gitarowymi riffami i elementami latino. Dopełnieniem kompozycji Jasny Cel jest teledysk, który w malowniczy sposób ukazuje intrygujące barwy, kreujące naszą nową kartę, którą każdy maluje na swój sposób.

Polub nasz fanpage!
https://www.facebook.com/Reggaeside

Obserwuj nas na Instagramie!
https://www.instagram.com/reggaeside/

Dołącz do zamkniętej grupy Reggaeside - Team!
https://www.facebook.com/groups/Regga...

Kontakt/koncerty: Kamil Niezgoda - manager 505 470 751

Muzyka i słowa: Maciej Gburczyk, Mateusz Deredas
Produkcja muzyczna i aranżacja: Maciej Gburczyk
Nagrano: Daniel Grzybowski - Studio Nagrań Dźwiękowych Progress (gitary, chórki, instrumenty klawiszowe, programowanie, edycja), Black Kiss Records (Marcin Szwajcer - realizacja nagrań perkusji), Tomasz Górnicki - MASKA Studio (realizacja instrumentów dętych), Grzegorz Stańczyk - realizacja wokalu.
Mix i mastering : Marcin Szwajcer

Pomysł i realizacja video: FILMiMAGE Jacek Kościuszko
https://www.facebook.com/FILM.IMAGE.produkcja/?eidARBCmO8sYN8F3V6LgA-xG6xE3IjXIKccQdS8ijWj3LAX5Ch-uwLHrVoIZsr9oyQ2kjMSL23GMatKVMQF&timeline_context_item_typeintro_card_work&timeline_context_item_source1370887951&freftag

Komentarze