Letni Festiwal Rocka finał00:03:33

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Nie jest źle mieć o sobie dobre zdanie. Skromność ponoć odchodzi do lamusa. Czy powyższe dotyczy świata muzycznego sprawdzamy przy okazji finałowych przesłuchań Letniego Festiwalu Rocka organizowanego przez Klub Relax.

W niedzielę 1 września w finale zagrali Hot Streak z Krakowa, Moonshiners z Katowic, Snowblind również z Katowic i My Own Westeland z Warszawy. Tak więc było kogo pytać czy muzycy skoro zdecydowali się zaprezentować przed miłą publiką i równie miłymi jurorami mają o sobie wyłącznie dobre zdanie?

Wydało nam się, że nie od rzeczy będzie też takie pytanie ze wstępem pewien znany polski wokalista z równie znanego zespołu zdjął onegdaj przed publiką swe gacie, czy więc muzyka potrzebuje takich skandali czy broni się sama?

Trzyosobowe szacowne jury pewnie miało o muzykach dobre zdanie, generalnie festiwal należy zaliczyć do muzycznych udanych przedsięwzięć.

Skoro już taka zrobiła nam się miła relacja dodajemy na koniec, z równym zadowoleniem, że festiwal wygrał zespół My Own Westeland. W nagrodę zagrają suport podczas 6. edycji ProRock Festiwalu. Nasze gratulacje.

Komentarze