Hot Wheels Mega Garaż Rekina + Kolosalna Kraksa!00:18:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Hot Wheels - Testujemy dwa ogromne zestawy: Mega Garaż Rekina i Kolosalna Kraksa!

Mega Garaż Rekina - HOT WHEELS CITY FTB69

Mega Garaż Rekina to ogromny zestaw, który umożliwia zaparkowanie ponad 90 pojazdów, ma wielki tor w kształcie pętli i napędzi wyobraźnię miłośników szalonych wyzwań dzięki superfunkcji: atakowi rekina!

Czas na nowe ekscytujące wyzwanie w Mieście Hot Wheels! Przygotuj swoje autko do startu, a następnie naciśnij przycisk z boku, aby wjechać na samą górę automatyczną windą dla dwóch pojazdów. Zjedź na dół przez wielopoziomowy parking, zrób wielki wyskok w powietrze i wyląduj z powrotem na czterech kołach. Teraz naciągnij wyrzutnię i pędź po największej pętli z podwójnym torem, ale uważaj na rekina, który z chęcią schrupie Twój samochodzik! Na dole parkingu możesz podrasować swoje autko i je zatankować przed ponowną wyprawą windą na sam szczyt, gdzie rozpocznie się kolejny rajd! Parking ma też różne punkty mocowania, dzięki czemu możesz połączyć go z innymi zestawami Hot Wheels!

Kolosalna Kraksa - HOT WHEELS GFH87

Hot Wheels Kolosalna kraksa to mega odlotowy zestaw wyścigowy dla wszystkich fanów rajdowych emocji!

To największy zestaw Hot Wheels jaki kiedykolwiek powstał po rozłożeniu ma ponad 1,5 metra szerokości! Wyposażony jest w wbudowane przyspieszacze i wyrzutnie, meeeeeeega długi podwójny tor w kształcie ósemki, pozwalający ścigać się wieloma pojazdami naraz i układ, który sprawia, że autka w spektakularny sposób się zderzają! Możesz kontrolować sytuację na torze dzięki odpowiednim dźwigniom. Puść samochód przez strefę kraks lub wystrzel je w powietrze, by wywołać widowiskowe podniebne kraksy! Zestaw jest łatwy do złożenia, co ułatwia przechowywanie!


Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)

Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze