Super Zings 3! - W poszukiwaniu Mr Kinga #200:17:14

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Super Zings (Rivals of Kaboom) od Magic Box Toys [Series 3]

Cześć! Witamy was w nowym odcinku na naszym kanale. Dzisiaj kontynuujemy serię o nazwie: Super Zings 3! - W poszukiwaniu Mr Kinga!

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami SuperJets. Do zebrania jest ponad 90 różnych figurek zwykłe (kolorowe), rzadkie (srebrne), bardzo rzadkie (złote) i najrzadsza Mr. King!

Dla zainteresowanych poniżej wrzucam polskie nazwy zestawów z trzeciej serii Super Zings:

1. Super Zings 3 - Kaboom Blaster [Figurka + pojemnik z dźwiękiem]

Największy hit ostatnich miesięcy. Dzieci kolekcjonują Zingsy, wymieniają się nimi, a następnie bawią kierując się własną wyobraźnią.Odkryj tajne bazy SuperZingsów, które wydają prawdziwe dźwięki! Naciśnij górną część, by usłyszeć dźwięki dobywające się ze środka. Co knują złoczyńcy? Do zebrania są dwa rodzaje 2 Kaboom Blaster w 3 różnych wersjach kolorystycznych, a każdy z nich zawiera ekskluzywną figurkę SuperZings - SuperZłoczyńcę Beatboxa lub SuperBohatera DJ Scratcha. Przygoda trwa!

2. Super Zings 3 - Pizza Riders Mission

W zestawie:
- 2 ekskluzywne figurki: Supperoni, Circutlar
- pojazd Crazy Cutter
- pojazd Crusty Rider
- akcesoria (3x pizza, uliczna reklama)

3. SuperZings 3, zestaw z Superlider, Superramp - [5 figurek]

W zestawie:
- 5 losowych figurek, a wśród nich 1 rzadka (srebrna)
- 1 rampa
- 1 pojazd

4. SuperZings seria 3 - Superbot + Superzings

W zestawie:
- Superbot
- 1 losowa figurka Super Zings

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.superzings.com, a także na Facebooku - https://www.facebook.com/SuperZingsPL/ i YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCTPxivtepPrRTTk5-3h4kTg?fbclidIwAR1LSWhUM9ABDd5Eg_NfX6TRBNFy4bvL-3Ik6onkH9EoOGVskN9MN6FLGNE

#SuperZings #SuperZings3

Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)

Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze