Super Zings! - W poszukiwaniu Professora K #200:13:46

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Kolekcja Super Zings (Rivals of Kaboom) od Magic Box Toys [Series 2]

Cześć! Witamy was w nowym odcinku na naszym kanale. W dzisiejszym filmie poszukamy najrzadszej figurki - Professora K - z serii Super Zings (Rivals of Kaboom) marki Magic Box Toys [Seria 2].

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami SuperJets. W Kaboom City w drugiej serii SuperZings pojawiła się teraz także nowa wyjątkowa postać, genialny Profesor K, który zna wszystkie sekrety miasta i jest wynalazcą niezwykłej substancji o nazwie Kristalina. Do zebrania jest ponad 80 różnych figurek zwykłe, kryształowe, te rzadkie, czyli złote i srebrne oraz ta jedna wyjątkowa, czyli Profesor K, którego znaleźć jest najtrudniej.

Dla zainteresowanych poniżej wrzucam polskie nazwy zestawów z drugiej serii Super Zings:

1. SuperZings 2 Blister 4 Hideout (kryjówka)
W blistrze znajdują się dwie kryjówki, obie w postaci okrągłej kabiny z obrotowymi drzwiami oraz cztery figurki SuperZings 2, w tym jedna srebrna. Oprócz tego w opakowaniu jest Superstrzelacz oraz amunicja do niego, czyli trzy Superdyski.

2. SuperZings 2 Blister 10
To największy zestaw różnych figurek SuperZings 2. W tym blistrze jest ich aż 10, w tym zwykłe figurki, trzy kryształowe oraz jedna złota, czyli ta bardzo trudna do znalezienia. Gratka dla kolekcjonerów!

3. SuperZings 2 Hideout czyli kryjówka
W saszetce znajduje się jedna kryjówka w postaci okrągłej kabiny z obrotowymi drzwiami, za którymi ukrywa się figurka SuperZings 2. Do zebrania jest 8 kryjówek w różnych kolorach, wśród nich może znajdować się też ta kolekcjonerska, czyli złota. W opakowaniu znajduje się lista pułapek, pojazdów oraz postaci tej serii.

4. SuperZings 2 One Pack czyli figurka SuperZings 2
W opakowaniu znajduje się jedna figurka SuperZings 2 oraz lista wszystkich dostępnych postaci Superbohaterów i Superzłoczyńców. Do zebrania jest ponad 80 różnych figurek, w tym te rzadkie (złote i srebrne) oraz ta najtrudniejsza do znalezienia czyli Profesor K.

5. SuperZings 2 SuperJet
W pudełku jest jeden pojazd i jedna figurka SuperZings 2. Każdy z pojazdów SuperJet wygląda inaczej i ma inne właściwości. W kolekcji znajduje się osiem pojazdów w różnych kolorach przypominających auto, motocykl, helikopter i motorówkę. Umożliwiają one przemieszczanie się oraz rywalizację z innymi SuperZingsami.

6. SuperZings Cyber Squad Collector Tin czyli puszka dla kolekcjonerów
Jest to kolekcjonerskie, metalizowane, kolorowe pudełko, w którym znajduje się pięć unikatowych figurek SuperZings związanych ze światem wirtualnym (te postacie nie są dostępne w innych zestawach). Puszka jest na tyle duża, że zmieszczą się w niej dodatkowe postacie serii SuperZings.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.superzings.com, a także na Facebooku - https://www.facebook.com/SuperZingsPL/ i YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCTPxivtepPrRTTk5-3h4kTg?fbclidIwAR1LSWhUM9ABDd5Eg_NfX6TRBNFy4bvL-3Ik6onkH9EoOGVskN9MN6FLGNEFilm powstał we współpracy z Ediba Polska sp. z o.o.

Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)

Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

#SuperZings

Komentarze