Rayman Legends - Chlup, chlup, Tarcza w górę... i w dół00:12:14

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Zapraszamy do wspólnej zabawy w grze Rayman Legends (po polsku)!

Tutaj możecie porównać ceny i kupić Raymana najtaniej. https://www.ceneo.pl/27648314#crid184008&pid12883 (link afiliacyjny)

W tym fragmencie gramy w plansze o nazwach: Chlup, chlup, Tarcza w górę... i w dół

Rayman powraca w kolejnej dwuwymiarowej barwnej platformówce z trybem kooperacji dla czterech osób. Tym razem słynny bohater musi przemierzyć legendarne krainy. Twórcy przygotowali parę usprawnień na przykład możliwość dołączania i wychodzenia z rozgrywki w dowolnym momencie.

Rayman Legends to kolejna radosna i kolorowa platformówka o przygodach tytułowego bohatera. Produkcja została stworzona przez Michela Ancela, czyli znanego francuskiego dewelopera, który wykreował markę Rayman oraz serię Beyond Good & Evil.

W Rayman Legends wracamy do postaci Raymana, który musi przemierzyć kolejne poziomy, aby uratować świat. Tym razem twórcy przygotowali mieszankę różnych legendarnych krain od starożytnej Grecji, aż po średniowieczne zamki. Bohater jak zwykle otrzymuje pomoc ze strony swoich wiernych kompanów w tym sympatycznego stworka imieniem Globox.

Rayman Legends w znacznym stopniu przypomina poprzednią odsłonę serii, czyli Rayman Origins. To w dalszym ciągu pozornie prosta, a jednak dość wymagająca zręcznościowa platformówka z trybem kooperacji dla czterech osób. Gra została wzbogacona o możliwość dołączania i wychodzenia z rozgrywki w dowolnym momencie oraz parę innych dodatków.

Music by Epidemic Sound (http://www.epidemicsound.com)

Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze