SPOTKANIE Z KIKI ŚWIAT00:19:19

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2Org3Fc
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/podrozovanie/
KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ
Nasza oficjalna strona: http://podrozovanie.pl/
Instagram: #podrozovanie
TikTok: PodrozoVanie lub http://vm.tiktok.com/JeVhM7/

Podoba Ci się nasz kanał? Możesz pomóc w jego rozwoju! http://podrozovanie.pl/wsparcie/
___

Wyjątkowy odcinek bo pojawią się w nim wyjątkowe osoby! Spotykamy się z rodziną z kanału Kiki Świat - Kasia i Kamil podróżują z przyczepą i 3 cudownych dzieci po Europie!

Zanim się z nimi spotkaliśmy to w drodze z Sewilli odwiedziliśmy miasto Ronda w Andaluzji, gdzie znajduje się słynny most w Rondzie. Miasto Ronda jest jednym z najbardziej malowniczo położonych miast w Hiszpanii.

Najbardziej znanym symbolem Rondy jest majestatyczny Nowy Most (Ponte Nuevo), który łączy nowe i stare miasto. Dzięki dronowi mieliśmy okazję zobaczyć go z lotu ptaka. Pogoda była przepiękna, zima w Hiszpanii nas rozpieszcza - jest ciepło i słonecznie.

Następnym przystankiem był już camping gdzie zatrzymał się Kamil z rodziną.

Spotkanie z Kiki Świat przebiegło w miłej rodzinnej atmosferze, jedliśmy pizzę, ciastka, słodycze, pyszne owoce i było bardzo miło. Dzieci od razu nazwały nas wujkiem i ciocią przez co było jeszcze bardziej rodzinnie.

Kasia i Kamil są przykładem doskonałych rodziców, którzy obdarowują swoje dzieci miłością, pozwalają im robić to co lubią i dostarczać rozrywki każdego dnia. Dzieci są pełne energii, radosne i kochane. Spędziliśmy z nimi cudowny czas.

Więcej ze spotkania możecie zobaczyć na kanale Kiki Świat https://youtu.be/qAo6YsH4AV4 lub u nas w następnym vlogu.
więcej

Komentarze