KORONA WIRUS | VAN LIFE W CZASIE EPIDEMII00:13:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/2CtXGL1
Pomóż rozwijać kanał https://patronite.pl/podrozovanie
Oglądaj film CAMINO CZYLI DROGA: https://youtu.be/XN8qAH-DB0A - film, który w czasie epidemii korona wirusa na pewno pomoże Ci się uspokoić. Film z napisami polskimi oraz angielskimi. Udostępnij znajomym, jeśli Ci się podobał!

Sytuacja związana z epidemią korona wirusa na świecie wpłynęła również na nasze życie. Mieliśmy być w drodze do Polski, ale przez zamknięcie granic zostaliśmy na czas nieokreślony uwięzieni w Portugalii. Chcemy Wam opowiedzieć jak wygląda sytuacja związana z epidemią wirusa w Portugalii. Jak my sobie z tym radzimy i co o tym myślimy.

Przez całą podróż towarzyszy nam karta multiwalutowa Revolut, która idealnie sprawdza się za granicą. Zamawiając ją z tego linku otrzymasz ją za darmo: http://bit.ly/38LgfZd

Montaż: Aleksander Suszyński

Sprzęt jakim nagrywamy:
Panasonic LUMIX DMC-G80: http://bit.ly/32ByD5n
Canon G5X: http://bit.ly/32CNs7C
Dron: http://bit.ly/3ajuZ2O
Mikrofon kierunkowy RODE: http://bit.ly/2T8hT2y
Mikrofon krawatowy RODE: http://bit.ly/32Aj4uK

PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia na emigracji w UK zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim nieustannie po Europie. Van stał się ich jedynym domem! Od początku przygody przejechali już ponad 50 tys. kilometrów, odwiedzili 29 państw i poznali setki ludzi. Dzięki regularnie dodawanym vlogom z podróży (dwa razy w tygodniu - środa i niedziela) zarazili sporą grupę Polaków van lifem.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

Popularne odcinki:
Jak wygląda nasz CamperVan? https://youtu.be/4U09AsTOel8
10 Sposobów na tanie życie w vanie https://youtu.be/_C_SZH16eUc
Spalone hamulce w Alpach https://youtu.be/mdE50iGSu54
Lista odcinków z BUDOWY VANA http://bit.ly/2JM40Ek
Skąd mamy pieniądze? https://youtu.be/vszjiubkLpY
Odcienk z Medjugorje https://youtu.be/deRHnOOCI9E

Komentarze