Przekaźnik programowalny czy sterownik PLC? Recenzja easyE4 od EATON00:05:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: iAutomatyka
Naucz się programować sterowniki z easyE4 bez konieczności posiadania sprzętu i licencji.
Kurs programowania http://kurseasye4.pl/

Gdzie kupić? Zajrzyj na allektro: https://www.allektro.pl/oferty/easye4/

Niezależnie od aplikacji, przekaźnik sterujący easyE4 umożliwia wydajną, elastyczną, i przede wszystkim łatwą kontrolę nad systemami automatyki. Nowe urządzenia z rodziny easyE4 są także zdecydowanie bardziej uniwersalne, niż ich poprzednicy serie easy500, easy700 i easy800.

Możliwość rozszerzenia sterownika o dodatkowe 11 modułów, co w rezultacie umożliwia podłączenie aż do 188 wejść / wyjść, a także szeroki wybór poziomów napięć roboczych, sprawiają że easyE4 jest doskonale przystosowany do pracy zarówno w warunkach przemysłowych jak i w budynkach. Dodatkową elastyczność zapewnia intuicyjne oprogramowanie easySoft, dające w standardzie możliwość wyboru między aż czterema językami programowania, w których skład wchodzi język drabinkowy (LD), schematy bloków funkcyjnych (FBD), język easy (EDP) i tekst strukturalny (ST). Nowe bloki funkcyjne ułatwią pracę każdemu użytkownikowi, na przykład poprzez automatyczne powiadomienia wysyłane na pocztę mailową lub poprzez możliwość definiowania własnych bloków.

Zintegrowana funkcja Web Server, umożliwia podgląd procesu i sterowanie zarówno z urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) jak i z poziomu paneli operatorskich HMI. Poprzez wbudowany interfejs Ethernet, przy współpracy z innymi urządzeniami z portfolio firmy Eaton, easyE4 można zintegrować ze strukturami przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Wydajny procesor, w połączeniu z obsługą przerwań, umożliwia szybsze przetwarzanie danych oraz krótsze czasy reakcji podczas pracy.

---
FACEBOOK https://facebook.com/iautomatyka
AUTOMATYK MOŻE WIĘCEJ https://bit.ly/2xmYe62
STRONA https://iautomatyka.pl

Subskrybuj https://bit.ly/1TNPUO2
---
Opracowanie i prezentacja - Grzegorz Turowski
Kamera i montaż - Piotr Gwiazdowski
Wsparcie merytoryczne - Jacek Zarzycki (EATON)
---
więcej

Komentarze