Jak Pozbyć Się Wzdęć W 15 Minut00:04:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dziękujemy za każdą pomoc https://patronite.pl/ProjektNatura
KONKURS dla wszystkich widzów ( co niedziele losowanie 3 darmowych produktów z naszego sklepu ) - https://sklep.projektnatura24.pl/konkurs

Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl

Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/

Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/

++++++++
Czy miewasz czasem tak, że twoje spodnie stają się ciaśniejsze i masz poczucie, że twój żołądek zaraz wybuchnie? Jeśli nie jesteś typem osoby, która lubi sobie zjeść i zazwyczaj ograniczasz się do małych porcji, ale mimo wszystko masz po tym uczucie wzdęcia, nie jest to normalne. Wzdęcia mają wiele przyczyn. Najczęstszą z nich jest nietolerancja niektórych pokarmów, alergie żołądkowe drażniące błony śluzowe lub wszelakie problemy trawienne. Jak się okazuje większość osób cierpiących na wzdęcia nie toleruje laktozy. Oprócz zwracania większej uwagi na to, co właściwie jesz i obserwowania jak Twoje dietetyczne wybory wpływają pracę twojego żołądka jest kilka innych czynności, które warto zrobić, aby pozbyć się wzdęć. W celu złagodzenia, a nawet pozbycia się tych nieprzyjemnych symptomów warto obejrzeć i postępować zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w dzisiejszym filmiku.
Jeśli nie masz zatwardzenia, spożywanie większej ilości błonnika może pogorszyć twoją sytuację. Osoby z prawidłowymi ruchami żołądka powinny tymczasowo unikać pokarmów bogatych w błonnik zwłaszcza jeśli wzdęciom towarzyszy dużo wydalanie gazów.

Dokładne przeżuwanie
Ci którzy jedzą szybko i łapczywie, przy każdym gryzie połykają nie tylko jedzenie, ale również zbyt duże ilości powietrza. To z kolei powoduje utknięcie pokarmów w żołądku po czym nasz układ trawienny musi stoczyć niemałą walkę, by doprowadzić proces do końca. Podobnie dzieje się podczas picia napojów przez słomkę.

Gotuj warzywa
Jak się okazuje choć surowe warzywa dostarczają naszemu organizmowi więcej potrzebnych minerałów i witamin niż te gotowane, surowe potrawy mogą powodować wzdęcia, ponieważ ich trawienie trwa dłużej.....
++++++++

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.
więcej

Komentarze