Czy Wiesz, że Podgniłe Banany Mogą Zniszczyć Komórki Rakowe | Właściwości Banana00:03:48

zwiń opis video pokaż opis video
wartość odżywcza banana - https://projektnatura24.pl/wartosc-odzywcza-banana/
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Masz Dobry Temat / Problem na Filmik? Napisz do Nas Natalia@projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/

Czy wiesz, że zgniłe banany mogą zniszczyć komórki rakowe ?! 

Z ostatnich badań przeprowadzonych w Japonii wynika, że banany, na których pojawiają się czarne kropki są doskonałe dla poprawy naszego zdrowia. Najlepiej jest je jeść w momencie pojawienia się czarnych kropek, ponieważ właśnie wtedy banany są najbogatsze w przeciwutleniacze i minerały. W tej fazie dojrzewania banany łatwiej się trawią i przynoszą naszemu organizmowi najwięcej korzyści zdrowotnych. Tak więc są to główne powody, dla których powinieneś zacząć jeść nadgniłe banany.

Musisz wiedzieć, że nieco przejrzałe banany zapewniają dodatkową ochronę przed rakiem. Zawierają również substancję o nazwie Tnf - czynnik martwicy nowotworów, która niszczy komórki nowotworowe. Zatem jeśli jesz przejrzałe banany masz znacznie większą szansę na zapobiegnięcie rakowi.

Banany mogą również pomagać w leczeniu zgagi, ponieważ są doskonałym źródłem naturalnych środków zobojętniających kwasy, substancji neutralizujących kwasy żołądkowe i tych zmniejszających kwasowość środowiska żołądkowego. Jeśli masz problemy trawienne lub masz zgagę, zjedz banana, a poczujesz natychmiastową ulgę.

Banany mogą być również bardzo pomocne w regulacji i utrzymywaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ważne dla twojego zdrowia jest kontrolowanie wystarczających ilości potasu we krwi, a banany są bogate w ten właśnie minerał.

Jeśli będziesz jadł banany regularnie, poprawi się również twój nastrój, ponieważ owoce te zawierają tryptofan - aminokwas niezbędny do produkcji serotoniny - neuroprzekaźnika zapewniającego spokój, dobry nastrój i głęboki sen.

Banany, które są bogate w błonnik pomogą ci również w przypadku problemów z zaparcia - to doskonałe narzędzie do stymulowania trawienia.

Z kolei jeśli czujesz się zmęczony, również powinieneś sięgnąć po banany, które natychmiast dodadzą ci energii. Dlatego jeśli kiedykolwiek poczujesz się zmęczony, wszystko co musisz zrobić to zjeść banana. Liczne minerały, z których składają się banany dostarczą Ci dużo energii, potas zapobiegnie skurczom mięśni, a inne składniki przedłużą Twoją wytrzymałość fizyczną.

Przejrzałe banany są również idealne na wrzody żołądka. Ich miękka struktura i łatwość trawienia sprawiają, że banany z czarnymi plamkami są idealne dla tych, którzy mają poważne problemy żołądkowe.

Kolejnym powodem, dla którego warto jeść nadgniłe banany jest to, że są one bogate w żelazo - niezbędny minerał do walki z anemią. Dlatego jeśli zmagasz się z niedokrwieniem lub brakami żelaza we krwi wszystko co musisz zrobić, to jeść banany z czarnymi plamkami. 


Hej! Pewnie zastanawiasz się, po co założyłam kanał Projekt Natura, cóż 2 lata temu borykałam się z depresją i nadwagą. Czułam się beznadziejnie i chciałam coś zmienić... z pomocą przyszła dieta i zioła, które pomogły mi schudnąć i odzyskać energię życiową. Nareszcie wstaje rano uśmiechnięta :-) ktoś nie mylił się mówiąc: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.

Komentarze